Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Módosítanátok/tuningolnátok...

Módosítanátok/tuningolnátok valamit ezen az autón, vagy inkább meghagynátok eredetiben ? Bmw e39

Figyelt kérdés

Sziasztok, hosszas keresés,autónézés és stb. (ismeritek hogy van ez) után végre megtaláltam az álmaim e39-esét, amelyik tökéletes számomra.

Keveset futott első gazdás, teljesen! rozsdamentes még a karosszéria alul is (ami engem is meglepett amikor alánéztünk), szedán 530i, manuális, 2001es Faceliftes. Titán-ezüst (Bocsánat ha nagyon ilyen felvágósnak vagy hasonlónak tűnik a leírás, de már évek óta kutatom álmaim Bmw-jét, és végre megvan :))


Tehát értitek, az autó kb. olyan mint amikor legurúlt annó Dingolfingból a szalagról. Viszont semmi úgymond ‘charm’ ja vagy egyedisége nincs még érzetem szerint.


Tehát arra gondoltam hogy a gyári 16-os szett felnit lecserélem, ugyan csak eredeti 17- vagy talán 18-as-okra,


enyhén megültetem,


egy kicsit besötétitem a hátsó ablakokat,


szereltetek bele velami extrém high-end hifi rendszert,


szerzek hozzá ha szerencsém van egy ritka fakormànyt abból az erából hogy menjen a többi fa cucchoz,


és esetleg rakatok alá egy komplett valami legális kipufogórendszert,hogy azért legyen egy ‘kis’ sor hat hangja :).


Viszont nem tudom eldönteni hogy nyúljak/kezdjek bele az egészbe, hogy olyanra csináljam ahogyan én elképzelem/megálmodtam, így is egy ‘kisebb’ vagyon volt (fél vese kb)

vagy hagyjam inkább meg full eredetiben, vagy maradjak csak az ‘enyébb’ nem észrevehetőbb cuccoknál.


Szerintetek?


Köszönöm mindenkinek aki időt szánt erre a monológómra/kisregényemre és válaszól/t.

Az ismerettségi körömben is igen megoszlottak a vélemények, bár tudom nekem kéne tudni és dönteni :) de szívesen meghallgatok bármilyen véleményt .


Szép reggelt!


Ui. Csatoltam egy szavazást is ha úgy gondoljátok.



#Bmw e39,530i,manuális,szedán,linousine,benzin,sorhat,R6,ritka, #Tuning,módosítás,hifi,hangrendszer,kipufogó,rendszer,német #Mercedes,Audi,Autó,Autók
2021. máj. 22. 04:27
A kérdező szavazást indított:
Meghagynám full eredetiben.
Módosítanék rajta, de csak kevésbé.(ertsd, Pl.Felni,hangzás stb.)
Megépíteném teljesen, saját elképzelések alapján.
Beteg vagy hogy ennyit költesz egy autóra.
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem nyúlnék hozzá, ha már így "összeállt". Megültetni különösen nem, ezekre a xar kátyús utakra. Sötétített üveg, leültetés, hangos hifi meg kipufogó és még béjemvé is?! Ne már.
2021. máj. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Döglött lovat patkolni? Ez ám a biznisz!
2021. máj. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te magd leírod hogy nem értesz hozzá , akkor minek kókányolnád össze vissza.

Amiket leírtál az amúgy is egy gagyi taknyolás lenne, nem tuning.

2021. máj. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak problémát generálsz a műszaki vizsgára, ha tuningolsz. Kell az?


Mi is vettünk egy ilyent, érthetetlen módon nem találtunk rozsdakezdeményt sem,...na jó az első lökrító cserés volt...


Szóval az a legjobb, ahogy a gyár megalkotta. Így is sokba fájt a "kitisztítása".

A vizsgán nem kell "áttolni"


Szóval hagyd a fenébe a tuningot. Inkább csillogó legyen.

2021. máj. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd meg eredetinek, úgy szép ha jó állapotú.
2021. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
mondjuk a fakormány az a "gagyi" cucc mintapéldánya :D
2021. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Én sötétítést raknék rá + nyárra nagyobb normális felnit, mást nem hiszem
2021. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is max néznék rá valami gyári(!) szép felnit.
2021. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eredeti, kókánymentes, gyári alkatrészekkel karbantartott E39 ritka, mint a fehér holló, úgyhogy ennek van a legnagyobb presztízse. Csodájára járna mindenki.
2021. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 crudy ***** válasza:

Te akarsz lenni az egyedi srac az ultetett nagyfelnis sotetitett e39-cel? :D Felejtsd el.


Max egy szep felni es igaz, kesobb is akkor fog tobbet erni, ha gyarira meghagyod.


Ha tuning akkor az mas. Ezt en nem hivnam annak. Az m54es motor nagyon jo. Lehet hozza kompresszort kapni, turbo kitet. Sok mindent lehet csinalni csak a motorral ami nem latszik de erzodik. Nem ugyan az a 200adik bmw lesz hanem az a ritka aminek a motorjahoz nyultak. Az mar egyedi. De ehez kedv, hozzaertes es love kell, amugy egy 30i mar szedi a labat.

2021. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!