Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El hagytam a kocsi kulcsom,...

El hagytam a kocsi kulcsom, van belölle pótkulcs akkor abból tudok másoltatni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 30. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár kicsi az esélye, hogy illetéktelen felhasználja, de nem inkább zárat kellene cseréltetni?
2019. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másoltatás helyett emg egyszerűbb ha bemész az adott márka szalonjába a potkulccsal és a gyári száma alapján kapsz gyári darabot, ami biztosan jó lesz.
2019. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha 20 évnél fiatalabb autóról van szó, akkor annak már nem csak olyan kulcsa van mint egy kapukulcs. Általában bele van integrálva a távirányító immo chip, esetleg behajtható fajta... Univerzális cserekulcs általában nem szokott lenni, hanem típusspecifikusan kell megrendelni. Ez után a kulcstollba bemaratni a mintát, utána programozni az immohoz.

Szóval megoldható a pótkulcs, csak nem olyan egyszerű mint lakáskulcsot másoltatni. És nem is olcsó mulatság. Csak irányadásul jó 5-6 éve egy 2005-ös Astrához volt 40 ropi.

2019. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 10 éves
2019. aug. 30. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Uccsó jól mondja. Hozzáteszem, vannak típusok, amikhez 2 pótkulcs kell, hogy egy harmadikat tudjanak csinálni.
2019. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

akik le lettek szavazva képbe vannak...

Márkaszervizbe megoldják,csak infarktust ne kapj. Jó pár helyen tudsz csináltatni, az árba számít,hogy sima vagy bicska kulcsot szeretnél, kell hozzá az autó is, mert fel kell tanítani, különben az új kulccsal csak nyitni és zárni fogod tudni az ajtót,elindulni már nem. Én nem pesten 30-ért csináltattam

2019. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!