Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi rezeghet a kocsi alján?

GömbölyűFrizbi kérdése:

Mi rezeghet a kocsi alján?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap egy földúton rámentem egy kisebb buckára a kocsimmal (suzuki swift 2002), és a közepén lehetett hallani hogy kicsit megüti, amint kiértem a földútról furcsa rezgő zajt hallottam az ülések között illetve alatt. Amikor alacsonyabb fordulatszámmal megyek akkor nincs ez a zaj de például amikor kézifékes indulásnál egyesben próbálom egyensúlyozni nagyon remegni kezd illetve lehet érezni, hogy egy kicsit valami nekiütődik az autó aljának (vezető oldalon éreztem). Mi lehet ez a rezgő hang? Én arra gondoltam mivel a kipufogó volt már hegesztve amióta az én tulajdonomban van, annak is hasonló rezgő hangja volt csak az a hátsó dobnál történt, lehetséges, hogy a kipufogóval történt valami?

2021. máj. 31. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy leszakadt a kipufogó felfüggesztése, mindenképp nézz alá.
2021. máj. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát az nekem elég furcsa hogy ilyen esetekben sem néz alá valaki.
2021. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es ez nekem is nagyon furcsa! Lehet, hogy mozgássérült az illető és nem bír le hajolni. Sosem tudhatjuk.
2021. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Alánéztem de nem láttam semmit. Csak annyit, hogy ott azon a részen ahol rezeg maga a kipufogó cső megy
2021. máj. 31. 08:52
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Hozd el megnézem és megis csinálom.

Bár nem lesz olcsó.

2021. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy te, aki alánéztél sem tudod, akkor majd pont mi fogjuk tudni😂😂 tulajdonképpen bármi lehet...
2021. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krwkco ***** válasza:

"Alánéztem de nem láttam semmit."

Emeld meg az autót a gyári emelővel. (A kerekeket ne vedd le, nehogy rádessen.)

Használj tükröt vagy filmezd le telefonnal.

Kövesd végig a kipufogót mindkét oldalról. Több helyen gumiszalagba akasztott kampók tartják. Azt nézd meg, hogy nincs-e valamelyik letörve, elszakadva. Kipufogós, vagy szerelő olcsón visszahegeszti.

Az is lehet, hogy valamelyik alumínium hővédő lemez eresztette el magát.

2021. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kérdést leírom mégegyszer az értelmiségieknek "Mi rezeghet?" Nem azt kértem hogy mondjátok meg mit látok hanem szerintetek mi rezeghet.
2021. máj. 31. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintünk az agyad az nagyon rezeg, amekkora hülye vagy.

Nem érted okos tojás hogy alákell nézni , még az autó szerelőnek is.

2021. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!