Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy opel astra f caravan...

Van egy opel astra f caravan tipusu autom. Ebbe szeretnék hangcucott Mélyláda+az elsö gyári hangszorok helyet ujjat . Csinált már valaki ilyet ilyen autoba?

Figyelt kérdés
HA az elsö hangszorokat szeretném cserélni akkor van a tükör mellet belül a magas ezt is cseréljem? Mit ajánlatok helyete?Ja és a csomagtarto ajtajába szerelt már valaki hangszorot milyen tipusut? Nézegetem és csak igen keskeny hanszoro fér el de nem tom érdemes e rá költeni.
2010. aug. 24. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
F astra kombiba már raktam zenét, lehetetlen úgy megcsinálni, h ne zörögjön az egész kocsi. A tetőlemeztől kezdve minden zörgött benne. Komoly szigetelés meg a kocsi ára
2010. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a sima F astránkba raktunk zenét, először nekünk is csörgött, úgyhogy ajtó burkolat le, és beindult a kókányolás, ami elég jó lett. minden csavar alá, ami a hanszórót fogja vágtunk szivacs szigetelő csíkot, majd így újra felraktuk a hangszórókat és tádámm: nem csörög azóta sem. Am én szettben vettem a hangszórókat, pioneer 2db 2utas az ajtóba, és 2 csipogó a visszapillantóhoz a gyári helyére. Am szerintem a csipogó annyira nem lényeges, ha a gyári marad akkor sem dől össze a világ. persze ez igényesség és pénz kérdése csupán.
2010. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csörgés ellen megoldás a bitumen lap:D
2010. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bitumenlap nagyon jó, de drága, és a komplett karosszériát kéne bentről megcsinálni. De az f astra kombinak a teteje enélkül rettenetesen csörög zörög.
2010. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!