Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motorral és milyen...

Melyik motorral és milyen idős Honda civic type R- t érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
a legerősebb motorral és szerintem vagy újonnan, vagy max 4 évesen érdemes vásárolni :)
2021. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy te mit preferálsz. Az eddigi Type R-ek azért eléggé elütnek egymástól, hiszen más-más motorral adták ki őket.


Az EK9 (6gen civic) az egyik leghíresebb és legjobb 1.6-os szívó, amit valaha építettek.


Az EP3 (7gen civic) és az FN2 (8gen civic) 2 literes szívókkal üzemelt, szintén jó motorokkal. Természetesen erősebb minden szempontból, mint az 1.6-os, viszont (szerintem) csúnyábbak külsőre.


Az FK2 (9gen civic) és az FK8 (10gen civic) szintén 2 literes, de már turbós, ami megint egy más életérzés a szívókhoz képest, szóval ez megint ízlés kérdése.

2021. jún. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak egy motorral gyártották őket, úgy értem per széria, kb mint a subaru. Másrészt szerintem ez tipikusan az a kocsi, amit csóróknak nem kellene venni, mert a gatyájuk is rámegy a fenntartásra, akárcsak az M-es bmw, árban is eléggé hasonlóak. És aki ilyen kérdést tesz ki, az nem tűnik valami donald bácsinak ... félreértés ne essék, én is szeretnék ilyet, jelenleg nekem van kb 2000 ft a bankszámlámon, de szerintem 2-3 éven belül össze tudok hozni 40 ezer eurónyi pénzt hogy egy újat, esetleg 1 éveset tudjak venni, nyilván azért hogy még legyen rajta garancia legalább 4 évig, hogy ne essek az előbb említett csapdába illetve a kókler autószerelők ne szopassanak szarrá. De ez csak az én véleménye, gondoltam leírom ha már te is nyíltan leírtad a kérdésed. Micsoda áldás ha valakinek nincs családja és ez a legnagyobb gondja az életben :DD
2021. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!