Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort szeretnék vásárolni,...

Motort szeretnék vásárolni, de mivel kezdő vagyok ide fordultam segítségért. Először is 125, 250, vagy 300 ccm motort érdemes elsőnek venni? Kétütemű legyen vagy 4? Milyen márkájú legyen? 1.000.000ft a maximum amit ki szeretnék adni a motorra.

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 22:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 4. 22:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogositvanyod mire van?
2020. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

25 lóerő alatt érdemes maradni ha nulláról szeretnél megtanulni. Lehet az egy T5-ös pannonia egy 350-es czetka vagy egy yamaha dt is.


Ha már van jogsid valószínűleg nem fogsz elesni és tökéletesen fogod tudni mikor, hogy mennyire nyomj/húzz meg mit amikor elakarod kerülni a balesetet.

2020. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 250-es 4 ütemű lehet a legjobb. Nem túl erős, nem túl gyenge, nem fog ledobni, de tudod tartani vele az autók sebességét akárhol. Én maradnék egy 2000 utáni japánnál, esetleg BMW.
2020. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honda SH300
2020. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!