Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért menő fiatalok körében a...

Miért menő fiatalok körében a BMW?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 20:11
 1/8 crudy ***** válasza:
90%

Mert az egyik legregebbi premiummarkaami mar regota probalja megcelozni a fiatal vasarlokort


Mert ezt latjak a kozossegi mediaban.

2021. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Sok olyan van köztük, ami jó vezetési élményt ad.
2021. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert alapból sportos, jól kinéző autók.

Csak hát pénz hiányában maradnak a párszázad roncsok.

2021. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Mert (átlag utacai autókhoz képest) sportos, "igazi" sportautókhoz képest meg olcsó. Ez (sok máson kívül) pl a hátsókerékhajtásban nyilvánul meg, azt elég kevés más márkánál találod meg az utcai autóknál, talán a merci még ahol gyakori, de a merci is hasonlóan népszerű a fiatalok körében.

Illetve a fiatalok mentalitása is hozzátsz sokat. Ők inkább egy régi, lelakott, nem túl jó állapotú, de (újkorában) prémium, sportos autó vesznek adott pénzért, mint ugyanannyiért egy pár éves suzukit. Persze akinek az autó csak közlekedési eszköz, az ezt nem érti. Nincs azzal sem semmi baj, én sem vagyok pl a telefonokért oda, nekem elég ha tudok telefonálni meg netezni rajta, más meg meg van őrülve a műszaki dolgoktól, és erőn felül veszi meg a csodatelefonokat kétévente. Az autóknál ugyanez megvan.

2021. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt viszonylag sportosabb a többi hétköznapi autóhoz képest.

Másrészt nagyon karakteres és szép a külcsín. Főleg a hűtőrács.

Szóval menő.


Anno én is gondolkodtam valami E30-on, de találtam jobbat.

2021. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Az a szerencséjük nagyrészt ezeknek a fiataloknak, hogy nem saját zsebből kell a szervizelést fizetni, mert különben sokat járnának gyalog 🙃🙂
2021. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
mert azt hiszik ezzel tudnak muffhoz jutni. És részben igaz is. Csak a 90 % roncshalmaz amit németo-ban kiselejteztek itt még jo lesz félholtként is hülyegyerek (játszos?) autónak.
2021. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Csajozós.
2021. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!