Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma reggelre jelezte az,autó a...

Ma reggelre jelezte az,autó a viz szintet pirossal De van benne viz. Hideg motornál,jelezte. Skoda Fábia 1.4 Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 06:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A kiegyenlítő tartály jeladója meghibásodott. Nekem is csinálja, pedig kicseréltem, csak nem lett kiütve a hiba.
2021. jún. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet kapni jeladót?

Vagy csak a kiegyenlitö tartályal,eggyütt?

2021. jún. 7. 07:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem Golf-ban ilyet azért csinált mert elvizkövesedett az érzékelő.

Kivettem a tartályt, ledugóztam, feltöltöttem vízkőoldóval egy napra, aztán kimostam, visszaraktam. Soha többet nem volt vele baj. Egy próbát megér, ha belenézel látod milyen állapotban van. Valószínű tartállyal együtt cserélhető az is, de nem egy nagy összeg egyébként.

2021. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ezért fontos, hogy ioncserélt víz, meg rendszeresen cserélt fagyálló legyen a hűtőben.

Amúgy idővel kidugul az, csak cseréld le a hűtővized.

2021. jún. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érzékelő hiba. Valószínűleg el van koszolódva és üresnek érzékeli a tartályt ezért jelez be. De lehet az is hogy maga az érzékelő fáradt el tehát nem szennyezett meg semmi csak lejárt az ideje előfordul ez is, de ez ritkább eset e jártam már így hogy egyik autómnál az érzékelőt külön leteszteltük úgy hogy ismerősöm elvitte egy olyan szervizbe ahol rendesen tudják mérni ezeket és ott is mondták hogy eddig bírta, cserélni kell ennyi.
2021. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes most meg nem jelzett be.

Reggel beinditom bejelzett

Most délután nem .

2021. jún. 7. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolom tiszta retek a tartály meg a benne lévő hűtőfolyadék, esetleg hengerfejes is volt vagy most is az az autó, kis olaj is lehet benne, ez hülyíti meg a jeladót. Vehetsz másik tartályt amiben benne van a jeladó, ugyan ez lesz. Le kell ereszteni a rendszert, feltölteni ioncserélt vízzel + hűtőtisztítóval, menni vele 30-40 km-t fullra tekert fűtéssel (tudom, nyáron szopás), leereszteni, még 1x feltölteni 4-5 liter ioncserélt vízzel csak simán, kicsit menni vele, leereszteni, új hűtőtartályt+új hűtőkupakot bele, új fagyállót és nem lesz többé gond. Nekem pont az volt amit mondasz, ez volt a megoldás.
2021. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mármint hűtőtartály alatt a kiegyenlítő tartályt értettem, nem a konkrét hűtő testet.
2021. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!