Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az esélye, hogy megfogn...

Mennyi az esélye, hogy megfognak a rendőrök?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 50 ccm-es motort, meg szeretnék vele tanulni motorozni. Egy 50-es derbi-t néztem ki magamnak. Pest mellett egy nagyon kis városban élek, ahol körzeti megbízottság működik. Főleg a határban, mezőgazdasági utakon mennék az Isten háta mögött, ahol nem jár más sem. Sokat hallom, hogy jogosítvány nélkül motoroznak ilyen helyeken és a környéken is szoktam hallani, látni ilyeneket. Mennyi az esélye, hogy a körzeti megbízottak lekapcsolnak?


Ui.: Általában a város központjában járkálnak és nagyon sok hely van, ahol lehetne nyugodtan gyakorolni, tanulni.

Jogosítványom majd mindenféleképpen lesz, de szeretnék előtte megtanulni és hát azt az udvarban nem lehet.


Mielőtt még felkeltem a hatóság érdeklődését, csak érdeklődök és nincs is pénzem motorra :'D



2021. jún. 7. 18:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10- Nem, írtam is, hogy lemondtam az ötletről, csak hírtelen fellángolás volt.

Válaszolva a kérdésedre, onnan, hogy ismerem őket.

2021. jún. 7. 19:42
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Csak ha eltiltás alatt vezetsz. Ha csak simán nincs, az még mindig szabálysértés.
2021. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Földúton, mezőn nem ellenőríznek, legalábbis felénk még sose volt ilyenből gond

Ha nem randalírozik az illető a motorral, hogy ráhivják a rendőröket

2021. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13#

Felénk meg simán oda mennek a föld úton motorozóhoz is, ha az gyanús valamiért.

Ez különben egy olyan téma, amit mindenki magának kell eldönteni, hogy kockáztat-e, vagy nem, ne mástól kérjen tanácsot, hogy merjen-e jogosítvány nélkül motorozni.

Főleg most, amikor igazán senki nem tudja,. hogy a szigorítás után mi lehet a lebukás következménye.

Nyilván nem zárnak mindenkit börtönbe, de néhány hete már nem egyszerű szabálysértés a jogosítvány nélküli vezetés.


[link]

2021. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha 10. alkalommal fognak meg ugyanott leszel mintha a 20. után fognának meg, ugyanúgy nem fognak megdícsérni, ahogy akkor sem ha már első esetben emgfognak.
2021. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, ismerek olyan sofőrt, akit 40 év alatt saját elmondása szerint sosem igazoltattak, és olyat is, aki konkrétan átvette a jogsiját, és még aznap igazoltatták is. Ez ilyen, vagy-vagy.
2021. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
megfognak és megbüntetnek, ne csináld.
2021. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%
Megfognak, ez 100%. Nem elsőre, de rájönnek idővel, ki lehet az, és benne leszel a radarban. Mi is jártunk így gyerekként. Akkor rengetegen motoroztunk, mindenkit elkaptak közülünk legalább 1x.
2021. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!