Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kapcsol fel magától a...

Miért kapcsol fel magától a távolsági fényszóró?

Figyelt kérdés

1995 Opel Corsa B.

Amikor tompítottal megyek, elég csak picit megérintenem az indexkart előre, és már vakuzik egyet, és néha már érintés nélkül is villog magától, ami nagyon kellemetlen, amikor jönnek szemből, és villogok nekik akaratomon kívül. Mi a gond? Mit lehet tenni? Kell ehhez szakértő (pl. autóvillamossági), vagy laikus szintű rutinbajnak számít a dolog? Le kell szedni a burkolatot a kormánynál, és ott lesz a gond?



2021. jún. 7. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hogy kapcsoló csere 🤷‍♂️
2021. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de olvastam, hogy sokaknál az nem oldotta meg...
2021. jún. 7. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy a kapcsoló nem jó.
2021. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsoló belseje annyira el van kopva hogy már egy pici rázásra is érintkezik ott bent minden és ezért refizel akaratodon kívül. Legegyszerűbb megoldás a kapcsoló csere, ez kopó eszköz, nem bírják örökké.

Enyémmel is ez volt tavaly, kicseréltem és ennyi. Én magát a kapcsolót szét szedtem kiváncsiságból és láttam hogy benne a műanyag szét volt már kopva mert rengeteg műanyag morzsát szedtem ki belőle és az a műanyag kopott el ami visszatartja a kapcsolót a "refi" állásból. Igaz elég régi autóm van és valószínű még a gyári kapcsoló volt benne. Az utángyártottal ilyen probléma nincs bár amit vettem arra azt mondta az eladó srác hogy addig biztos nem fogja bírni mint a gyári, de pár évig biztosan jó lesz.

2021. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!