Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás próbakör nélkül?

Autóvásárlás próbakör nélkül?

Figyelt kérdés
A kiszemelt autó Németországból behozott , nincs rajta rendszám ,így kipróbálni nem tudjuk, miket nèzzünk meg rajta àlló helyzetbe ? Természetesen beindítva be lesz.

2021. jún. 7. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Akartam válaszolni, de megláttam hogy #BMW, hát nem válaszolok... XD
2021. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Remélem valami 500e km-t futott dízelt néztél ki, akarom mondani egy orvostól behozott 170e-t futott gép lesz biztosan :)
2021. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt csak úgy odaírtam viccből, hogy többen lássák a kérdést.

Őszintén fogadom a vàlaszokat, megköszönném, dízel autó egyébként!

2021. jún. 7. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Álló helyzetben aztán nézhetsz rajta akármit, az agyonütött szilentek sem fognak kopogni, de legalább ha nyúlott a lánc azt meghallod.
2021. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A kiszemelt autó Németországból behozott , nincs rajta rendszám ,így kipróbálni nem tudjuk"

erre van a P rendszam, a legtobb kereskedonek, aki import autokkal foglalkozik, van ilyene, csak radobod az autora es mehetsz is vele

en ezt kihagynam a helyedben, ezer oldalrol buzlik

milyen auto mennyiert?

2021. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 crudy ***** válasza:
82%

Egy normalis neppernek van p rendszama, ahogy irtak. Ha valaki ezzel maszekol attol nem hiszem, hogy vennek autot.


Nem is a futomu a gond, egy ket szilent meg nem tragedia de forralja a vizet? Van teljesitmeny? Valto jo? Nem kacsazik az uton?


Ezek menet kozben derulnek ki.


En kihagynam, kulfoldrok amugy is csak magam hoznek autot.

2021. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
azt nézd meg hogy nehogy megvedd
2021. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg is Érdemled ha külföldről hozol autót ;) ahogy írják tuti megjárta a napot és a holdat kétszer, A német sem hülye a jó autót senki nem adja el ;)
2021. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mostani autóm úgy vettem meg, hogy nem próbáltam ki, megnéztem, aztán még egyszer megnéztem másnap, akkor kicsit jobban, aztán megkértem a kereskedést vigyék el egy szervizbe amit kiválasztottam, oda kértem időpontot 2 nap múlva, elvitték átvizsgáltattam, megvettem, akkor mentem vele először mikor pár nap múlva mentem az adásvételt követően, hogy átvegyem a kocsit (forgalmit is ők intézték, már nevemre írva hoztam el.
2021. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!