Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reális karosszériázási idő?

Reális karosszériázási idő?

Figyelt kérdés
már kerek 3 hete a "lakatosmesternél" van az autó de 2 taposó lemez és küszöb találkozásánál lévő rohadást kell kivágni és lemezelni de kicsit kezdek aggódni nem 1-2 hét lenne a reális idő? 1 hónap is lesz belőle ha nem hivom minden nap telefonon?
2021. jún. 8. 17:33
1 2
 1/12 crudy ***** válasza:
100%

Nagyon sok szerelo csinalja ezt. Mivel gondolom nem akarsz jo baratsagot apolni a mesterrel nyugodtan hivd fol h mi a pek fasza van?!


Egyebkent ez nem 1-2 het, 1-2 nap. Plusz a fenyezes.

2021. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem panaszkodsz nála a sürgősebbeket veszi előre.
2021. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi
2021. jún. 8. 19:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok autoszerelo is ilyen. Direkt megbeszeljuk hogy vezerlescsere max 1 nap.

Elvittem es 1 hetig naponta hivogattam mire kesz lett.

2021. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

vezérlés tényleg 1 nap vizpumpával görgőveé mindennel de 2 már nem lehet


update: beszéltem tegnap este a embörrel azt igérte szombatra kész...hurrá

2021. jún. 9. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Nettó munka 3 nap alatt meglenne. A baj az, hogy párhuzamosan csinálnak 5 autót legalább, és tologatja őket ide-oda, nem halad egyikkel sem.
2021. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az tuti mert kb 20 autó várt kint a telep előtt.......
2021. jún. 9. 19:55
 8/12 crudy ***** válasza:
100%
Amikor auotszerelokent dolgoztam mint alkalmazott ugyan ezt lattam. Egyszer hoztak egy 1.9 tdi-t hengerfelyesen. Ket honapot! allt ott az auto mert nem foglalkozott vele senki. Allt kint egy auto aminek a tulaja huzta az idot, allt ott egy aminek nem tudjuk meg mi baja, all ott egy ami eladasra lett veve, egy amit valamiert nem visz el az ugyfel, egy amit lakatopni kene... De kozben vallaltuk el a hivasokat es ha jott egy auto csinaltuk, akkor az fontosabb volt. Jott a Gergo, hogy kopog a futomu meg tudjuk a nezni. Hat persze. Beallt a kolega a sajatjaval mert van rajta valami. A tobbi meg csak allt es vart.
2021. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ezért perelni lehetne (persze nem kis hazánkban)
2021. jún. 9. 20:20
 10/12 crudy ***** válasza:
Hat, nem tudom. Egyaltalan nem korrekt, de a szerelok azoknak az autojukat tologatjak akik nem rugoznak rajtuk, mert nekik ugyebar raer.
2021. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!