Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rengeteg kavicsfelverődés van...

Rengeteg kavicsfelverődés van az autóm elején, mit tudnék kezdeni velük?

Figyelt kérdés

Szeretem, imádom, sosem cserélném le másra - viszont japán autó lévén baromi vékony és érzékeny a fényezése. Ráadásul nagyon ritka színű is.


Igen, már itt a baj, tele van a lökhárítóm és a motorháztetőm lepattogásokkal. A bogarak sem tesznek túl jót neki mostanában. Basszus, két éves, és kiábrándítóan néz ki. Autópályás...


Csak újrafényeztetni lehet, ha már ilyen? Esetleg van más megoldás is? Van ötletetek?


Köszi! 💖



2021. jún. 9. 20:07
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

1. Úgy hagyod

2. Úgy hagyod és nézegeted

3. Lefóliáztatod ami eltakarja (előtte jól fel is csiszolják jobb helyeken hogy ne legyen benne a kavicsfelverődések formája)

4. Újra fényezteted

5. Újra fényezteted és utána rakatsz rá átlátszó védőfóliát

6. Eladod, veszel helyette egy németet, azon nem lesz kavicsfelverődés mert ahhoz működnie kellene az autónak

2021. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

😂😊 ez kimerítő válasz volt, hálás köszönet!


Mennyibe kerül az elejét újrafényeztetni?

2021. jún. 9. 20:23
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
Nagy szórása lehet az áraknak, de kb 30e ft-tól indul a normális munka elemenként. Ami fontos hogy itt ne az 5-10e ft-okon spórolj hanem ajánlás alapján olyat keress aki szépen dolgozik.
2021. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, köszi a segítséget! 😊
2021. jún. 9. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen. 3 éves, német autó, szintén sokat pályázok.

Ha már nagyon csúnya lesz, akkor újrafényezés. Szerintem nincs nagyon más végleges megoldás. Amikor új volt az autóm, gondolkoztam rajta, hogy az elejét lefóliáztatom kavicsfelverődés védő fóliával. De több helyről is olyan horror árajánlatot kaptam, hoyg abból megvan annak a pár elemnek a teljes újrafújása.

2021. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Grrrr siralmas. Kifizeted az életed, és ezt kapod 🤬😡

Hát mindegy, megpróbálok megbarátkozni a gondolattal..

Azért köszi!!

2021. jún. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!