Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros műanyaggal kiöntött...

Piros műanyaggal kiöntött Simson főtenhelyből ki lehet venni valahogy a műanyagot?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki, de minek? Gondolom a "főtengely sonkák" vannak kikönnyítve, és azért van benne műanyag hogy a térfogata ne változzon. Ugyanis 2t motornál ha kifúrkálod a főtengelyt, akkor a kellő nyomás hiányában, egyáltalán nem, vagy nem elegendő üzemanyag fog feljutni az égéstérbe. Szóval ne vedd ki..
2021. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gyári főtengelye nincs kiöntve ezért gondoltam hogy ki kellene szedni.
2021. jún. 11. 09:12
 3/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
49%
Nem szoktunk olyan főtengelyt venni mert vagy marha jó vagy pedig az első 1000 kilométeren széthullik az a műanyag kiöntés és rendet rak a karterban.
2021. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez már jóval többet ment mint 1000km.
2021. jún. 11. 13:09
 5/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
74%

Nem mondtam, hogy biztos széthullik.



(Szövegértés)

2021. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem szabad kiszedni, sport főtengelyek gyárilag ilyenek!!


A gyári az a kiegyensúlyozás miatt van így. A sport főtengelynek ez egyfajta masszív alakzatot ad, ami miatt (szerintem) jobban birja a fordulatot is. Végülis nekem ilyenem van, anyaghasználatra nincs panaszom, hatalmas fordulatot hosszútávon is kibírt. Nem nagyon értem miért van benne a műanyag olyasmit olvastam hogy megnöveli a fordulatszámot ez a fajta konstrukció, én csak strapabíróság miatt hiszem, hogy ilyen.

2021. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

A hatos igazából jól mondja.


Könnyebb a főtengely de a térfogata megmaradt (sőt nagyobb) ezért nagyobb elősűrítést ad és kevesebb energiájába kerül a motornak felpörögni.

2021. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!