Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez valami új dolog, hogy...

Ez valami új dolog, hogy tolatásnál hátra kell fordulni?

Figyelt kérdés

Ismerős most vezet, nekem 10éve van jogsim... soha nem fordultam hátra tolatásnál..

És elmondáésa alapján csak hátrafordulva lehet tolatni, na ma kipróbáltam, hátra se tudok úgy fordulni, hogy jól lássak.... simán tükröket nézem


2021. jún. 11. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
30 évvel ezelőtt is hátranézve kellett tolatni.
2021. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem, nálunk ilyen nem volt...
2021. jún. 11. 18:48
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

10 éve rosszul csinálod

ha van toaltó kamerád, akkor egy-a-fene

2021. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Már miért csinálnám rosszul? Fejtsd már ki miért kell hátrafordulni? Amikor nem is lehet úgy hátrafordulni,hogy láss valamit normálisan... ismerős is ezt mondja, hogy nem is lát semmit, de elvárják..
2021. jún. 11. 18:52
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

holt teret nem látod tükörből, ezért kell megfordulni

közben a tükröket is használhatod

2021. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Holt ter? Milyen holt ter? :D

Belso visszapillantobol ugyan azt latod amit hatrafordulasbol, illetve pl nagyobb autoknal furgonoknal nincs is hatrafele ablak...

2021. jún. 11. 19:12
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
4 Holttér ellenőrzése elmarad. Rég óta vagy mázlis. 😊
2021. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"nagyobb autoknal furgonoknal nincs is hatrafele ablak..."


Nem is akkora tükör van rajtuk, mint egy személyautón.

2021. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Én is kb. a vizsgán fordultam hátra utoljára.

Viszont a vizsgán állítólag buktatnak, ha nem fordulsz hátra. Hogy kaptál jogsit?

2021. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%

Én se tudok hátra fordulva tolatni. Teljesen felesleges, mert ugyanazt látod a tükrökből is, úgyhogy tökéletes. Azt meg nem tudom, hogy milyen holttérről beszélnek itt, semmi értelme, amilyen sebességgel te tolatsz, nem történhet semmi. Illetve először azért rápillantok a helyre, ahova beteszem az autót.


Lényeg a lényeg, teljesen felesleges hátra fordulva csinálni, mert tökéletesen pontosan ugyanazt látod tükörből is. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki kényelmesebb, ennyi a lényeg. Aki tekereg, mert neki úgy jobb, az tekeregjen, aki meg tükörből csinálja jobban, tükörből csinálja.

2021. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!