Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bal helyzetjelző vonalon...

Bal helyzetjelző vonalon nincs elektromosság. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Üdv, Valaki találkozott olyan hibával, vagy hasonlóval, hogy a bal oldali helyzetjelző kábelein nincs elektromosság? Gondoltam arra, hogy esetleg test hiba. Hogy lehetne ezt megjavítani? A jobb oldalon minden működik.

Köszönöm a segítséget előre is!



2021. jún. 12. 14:08
 1/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
megkeresed a szakadást és kiiktatód.
2021. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki szerint "elektromosságnak" kell lennie a "kábelein", annak sehogy sem lehet megjavítani. Nem sértés, de nyilvánvaló, hogy nem értesz hozzá. Keress fel valakit, aki tud vele mit kezdeni.
2021. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tipikus gyakorikérdések, ha már érdembeni választ nem tudsz adni de igazi "vérmagyarként" késztetést érzel, hogy hozzászólj, de valójában annyi fogalmad van a hibáról mint nekem, tehát semmi. Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna!
2021. jún. 12. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mást nem lehet mondani akármit hisztizel.

Ha értesz az elektromossághoz akkor megkeresed a hibát és megcsinálod. Vagy elviszed egy szakemberhez.

Mert az elektromosság az amit nem lehet ránézésre megállapitani és megcsinálni meg főleg nem .

Ezeket kikell mérni.

2021. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3 De most komolyan, milyen választ szerettél volna kapni? Ha egy picikét is értenél az elektronikához, de nyilvánvalóan nem, akkor nem tennél fel ilyen amatőr kérdést.


Általános iskola, 7. osztály, fizika: egy áramkör minimum 3 komponensből áll. Áramforrás, vezető, fogyasztó. Ha nem ég a helyzetjelző, akkor csak ez a három lehet. Ha kicseréled a fogyasztót (izzót) és még mindig nem jó, akkor egy kilőve. Ha van akksi az autóban, akkor az áramforrás is kilőhető. Egyetlen opció maradt: vezető (vezetékek). Kész. Innentől már csak végig kell követni a vezetéket és megkeresni, hogy hol van a szakadás, de ezt kizárólag személyes jelenléttel lehet, szóval mi erre hogy válaszoljunk? A hibaforrások kizárása pedig kérlek szépen általános iskolai anyag 13 éveseknek, elég nagy gáz, ha nekünk kell ezt is elmagyarázni. Ha pedig mégis nekünk kell, akkor bizonyságot nyer a kijelentésem, miszerint rohadtul nem értesz hozzá, úgyhogy inkább vidd szerelőhöz.


Semmi negatívat, semmi rosszindulatút nem mondtam. A tényeket írtam le számodra és az EGYETLEN valóban hasznos tanácsot adtam, miszerint menj szerelőhöz. Te meg erre megsértődsz, mert képtelen vagy elfogadni, hogy nem értesz valamihez. Á igen, "tipikus gyakorikérdések". Na de ha ilyen szar szemét "tipikus" rohadékok vagyunk, akkor miért tőlünk kérdezel olyat, amit pattanásos kis életképtelen tinédzserek már tudnak, te pedig nem? :D

2021. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 krwkco ***** válasza:
Van multimétered?
2021. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nyílván, tanulatlan suttyó 6 osztályos proli vagyok. Imádtam az iskola mellé járni, felüdülés mind a 13 gyerekemet nevelni. Bontok is egy sört és megnézem az M1 híradót.


Szépen megbonyolítottad az egészet, mintha ezeken a dolgokon nem mentem volna át már az elején legalább 3x. Nem viccből írtam ki a kérdést sem, mert az ötletekből kifogytam. Azárt sem értem miért lehetett ez a probléma, hogy nincs feszkó a kébelen, mert előtte még 10 perce volt. Lámpabúra csere volt, és egy utolsó ellenőrzésen bukott el a dolog, mert akkor már ez a szál nem működött.

Visszatérve a szerelőre, tudom hogy az az utolsó esély, de ha valakinek van bármilyne ötlete tapasztalata akkor miért ne lehetne kipróbálni, nem lenne olyan ritka eset, hogy valakinek segítenek és nem kell szerelőhöz rohannia. A kábeles gondot meg nem tudom megoldani ha egyáltalán ez a baja, mivel benne van a kábelvezetőben több tucat másik kábellel. Autóvillamossági szerelő meg nem vagyok.



Sajnos nincs multiméterem, ismerős körében sincs próbáltam szerezni.

2021. jún. 12. 23:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Na látod ott vagyunk ahonnan elindultunk. Folyton azt írod, hogy nincs feszültség (vagy "elektromosság") a vezetéken, de most meg kiderül, hogy multimétered sincs. Akkor mégis honnan tudod, hogy nincs feszültség? Belenéztél a végébe és nem találtál?

Minden válaszoddal csak bizonyítod, amiket korábban írtam. Így tényleg nagyon nehéz segíteni.

2021. jún. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 krwkco ***** válasza:
A baloldalon egyetlen hátsó lámpa sem világít vagy csak a helyzetjelzővel van baj?
2021. jún. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bal oldalt be kell kenni vietnámi balzsammal.
2021. jún. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!