Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiböl lehet megúszni ha...

Mennyiböl lehet megúszni ha hengerfejes egy e36 320i?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Normálisan végzett hengerfej javításhoz hozzá tartozik a síkolás, nyomáspróbázás, és mivel úgy is szét kellett szedni a motort, azt is szokás felújítani:új csapágyak, gyűrűsor, szilentek, vízpumpa, stb.

Hengerfej javítást olcsón megúszni, úgy, hogy nem cserélik a kopott alkatrészeket, azért is nehéz, mert sok szerelő el sem vállalja úgy.

2021. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Lassan már csak a bmw-kkel lesz tele ez a kategória.

Mással összesen sincs ennyi baj.

2021. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 crudy ***** válasza:
Nem lehet, hogy a bmw kerdesek nem a bmw-hez kothetok hanem azokhoz akik bmw-t akarnak de nem futja ra?
2021. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs bmw-m, érdekel a téma :D nem romlott el semmilyen bmw konkréten toyotám van ami hengerfejes volt de bmw-re akarok váltani és érekel ha elcsesződik az is 380 ezer lessz e
2021. jún. 14. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Egy Toyota nem hengerfejesedik magától, valami irgatlan nagyot kell hibázni hozzá. Pl. vízhőfokot nem figyelni, túlmelegszik és kész a probléma. A hanyagságod miatt ne a márkát okold.


Egy BMW-nél nem csak az alapokra kell figyelni és karbantartani, hanem ott minden is elromlik. Kérdem én, ha egy megbízható autót tönkrevágsz, akkor egy megbízhatatlan milyen szempontból lesz neked jobb?

2021. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1. Semmilyen márkát nem okoltam, szeretem mind2 márkát.

2. Vásárlás után fél évvel autópálya közepén normál tempónál adta meg magát a kocsi, nem lett nyúzva meg semmi.

2021. jún. 14. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem nyúzásról beszélek, mert azt bírja, hanem karbantartásról meg az alapokról. Néha rá kell nézni a vízhőfokra, olajszintet, hűtővizet ellenőrzni. Ezeket nem halasztod el, nem lenne hengerfejes.


Így meg tud állni akkor is ha pl. elszakad a vezérműszíj(ha az van benne). Amúgy szerintem hasonló árban van a hengerfej BMW-hez és Toyotához.

2021. jún. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Van ellenőrizve rendszeresen, én az előző tulajra gondolok hogy ő cseszhetett el valamit mert az előéletéről nem sokat tudtam.
2021. jún. 14. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Az valószínű. Úgy vettem észre, hogy nem is autóként tekintenek a Toyotákra, hanem csak használják. Nyomják a gázt, nem cserélnek olajat, feljebb hangosítják a zenét ha valami hang jön valahonnan, nem nézik a vízhőfokot stb. Csak közlekednek vele. Ha meg már tönkretették az "atombiztos közlekedési eszközt", eladják, hogy ez szar. Hát könyörgöm, ha karban lenne tartva, akkor megbízható lenne.
2021. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!