Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinézetre mi a véleményetek a...

Kinézetre mi a véleményetek a BMW F10-es szériáról, ha megláttok egyet?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozom valami jó pár éves kocsi vásárlásán, és érdekelne a megítélése, azért van belőle bőven, 2010től 2017ig gyártották

2021. jún. 16. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Ugyanúgy néz ki kívülről, mint a többi BMW (és ez az utóbbi 15 évre igaz). Utastere mondjuk ezeknek az autóknak szép és kényelmes szokott lenni, de nekem semmi pénzért nem kéne ilyen autó... azt inkább hagyjuk, hogy miért, mert gondolom te neked tetszik és ez a lényeg.


Érdekelne a megítélése? Hát... Nyilván rossz. Az emberek fenyegetőnek érzik egy ilyen autó közeledését, hiába nem csinálsz vele semmit, akkor is. Ezt már nem lehet ezekről sose lemosni. Gyalogosok jobban meglepődnek, ha egy ilyen autó engedi át őket az átkelőhelyeken, de már olyat is láttam, hogy egy ilyen autó előtt megtagadják az elsőbbségüket. Egyébként én is ellenszenvesen állom ezekhez az autókhoz. Sajnos a sztereotípiák az esetek 66%-ában (illetve 2/3-adában) beigazolódnak. Nem tagadhatom, én is kivételezek ezekkel az autókkal, de ezt is megvetésből teszem. Soha nem állok ilyen kocsi mellé, ha olyanok a forgalmi viszonyok, félreállok és elengedem, mert engem rohadtul idegesít az egész autó megjelenése. Számomra egy lelketlen autó, és legfeljebb az X-es BMW-k néznek ki kicsit másképp, de csak is azért, mert azok nem limuzinok, illetve szedánok.

2021. jún. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Baromi jó cucc.
2021. jún. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Hát az utóbbi időben a BMW-ről jót nem lehet hallani.

Egyik rosszabb mint a másik.

2021. jún. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, de ezek az autók legalja még mindig 3-4 millió egészen 7-8 M-ig, azért ilyenekben nem fiatalokat szoktam látni :) És nekem fontos lenne, hogy ne legyen rossz az első benyomás...
2021. jún. 16. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Magadnak veszed a kocsit, vagy az utcán levőknek?
2021. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

~Megint egy egy kopasz, napszemüveges bmw-s~


ááá menjééé na menjééé b'meg... nem bírod ki hogy mögöttem menjél. /elhalad, épp hogy befért a szembejövő előtt/ én mondtam hogy kopasz és napszemüvege lesz.


Ez jut eszembe

2021. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak érdekeltek a vélemények. Van rokonom, aki 2-3 évesen vett ilyen autót és ez előítélet, ő egy 56 éves ügyvéd. A balesetek nagyrészét nem BMWsek okozzák :)
2021. jún. 16. 09:43
 8/8 joshy8084 ***** válasza:
100%
A minap egy fiatalabb srác és egy lány jött ilyennel mögöttem Budapest alatt. Vártam is, mikor száguldanak el, de ez nem történt meg. Szerintem egyelőre kellemesebb vevőköre van, mint az előző, Bangle formatervű 5-ösnek.
2021. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!