Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes egy 20 éves autót a...

Érdemes egy 20 éves autót a nemzeti közlekedési hatósághoz vinni vizsgáztatni, úgy hogy 2 éve nem látta szerelő, milyenek ott az emberek?

Figyelt kérdés
Jóval olcsóbb lenne, csak 16 ezer Ft.. máshol bezzeg dupla ennyibe kerül..
2021. jún. 22. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
te tudod milyen állapotban van? Ha nem, akkor ne viyged oda
2021. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod.

Vigyed a hatósághoz, nagy valószínűséggel az első után kapsz egy elutasítást, amit hibalistának tekinthetsz, ezeket megcsináltatod és viheted újra immár talán sikeres vizsgára.

Ez vizsgadíj *2.

2021. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a vizsga menete az NKH állomáson is, csak ha egy szerelőhöz viszed ott előtte átnézik, magyarán ő nem fogja engedni, hogy kidobd ezt a pénzt az ablakon, ha az autón amúgy már 10 méterről látszik, hogy nem menne át.
2021. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha műszakilag rendben van akkor viheted. Első körben elviszed egy előzetesre, ha ott megfelel akkor rögtön kéred hogy csinálják meg a rendes műszakit is és kalap kabát.


Én mondjuk magam szerelem az autóimat kivéve ha gép kel hozzá vagy speciális szerszám de ez most mindegy.


Én műszaki előtt tüzetesen átnézem az autómat, ha mindent rendben találok akkor elviszem előzetesre ahová úgy kérem az időpontot hogy ha az előzetesen megfelel akkor utána rögtön mehessen éles vizsgára így egy füst alatt mindent letudok.

2021. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a cél, ha buktatni akarod akkor igen. Ha deák fecóval áttolni még 2 évre akkor maszek. De ha szét rohadt az alja akkor bontó ne ölj meg másokat köszi
2021. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ide vittem a 16 éves autómat februárban. Levizsgázott, kifizettem, elhoztam. Ugyanúgy ment a vizsga, mint bárhol máshol. Ha nincs félni vagy sumákolni valód, akkor viheted ide is.
2021. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!