Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átvert a szerelő? Golf 4...

Átvert a szerelő? Golf 4 (1.9tdi/2004) 74kw

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet, hogy egy kedves kis állat szétrágta a kábelokat az autóban, így hát elvittem egy szerelőhöz aki a hibás kábelokat kicserélte az autóban, de viszont az autó most is ugyan olyan hibásan működik. Azt mondta azért, mert hiába vannak benne az új alkatrészek az autót át kell "programozni", hogy az új kábelokhoz alkalmaszkodjon. Ezt én nem nagyon hiszem el, vagy lehet némi valóság alapja?

#autó #kábelozás #Ugyan úgy működik
2021. máj. 24. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hibásan működik?
2021. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs, mi az,hogy a kábelokat át kell programozni?

Milyen kébel? Testkábel? Vagy mit cserélt?

Illetve mi a hiba? Mit tapasztalsz?

2021. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Atvert nem csinalt vele semmit csak a penzt kerte el. Kerd vissza. Probakoron neki jol mukodott, gondolta ezert jol lehuz. Csak hat az idoszakos hibak nem mindig jonnek ki probakornel.
2021. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vortrex ***** válasza:
100%

Imádom az ilyet én is.. ,,majd hozzászokik a motorvezérlő és jó lesz"


Meg kell neki mondani: ember, azért hoztam ide, mert ez volt a baja, és még mindig ez a baja, nem érdekel mit csináltál vele, de nem javítottad meg és kész, nem kell szépíteni. Közben ilyen arcot kel vágni: >:-(

2021. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem feltetlenul vert at, de az biztos hogy nem vegezte el a teljes munkat, kulonben mukodne

pont ezert nem visszuk okosba az utca vegen levo henteshez az autot, hanem normalis szervizt valasztunk ahol kicsit dragabban, de normalisan megcsinaljak

vagy ismeros

2021. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos vagy kábel problémával érdemes szakszervizbe vinni.

Mármint nem feltétlen márkaszerviz de olyan aki ért nagyon az adott típushoz.


De ha hozzá is kell valaminek szokni az max 10 km.

Például ABS hiba esetén a csere után kb 10 km-el aludt el a hibalámpa.


Meg kell mondani a szerelőnek, hogy mentél vele 200km-t és még mindig fennáll a hiba. Vagy csinálja meg vagy adja vissza a pénzt.

2021. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!