Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Volkswagen Passat-ot...

Egy Volkswagen Passat-ot szeretnék vásárolni, 2003-as dízelt, valakinek van ilyen autója, és nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nincs autóm, de most szeretnék vásárolni egyet, és egy ismerősöm a Passatokat ajánlotta, mert szerinte megbízhatóak, persze tudom, hogy ez függ attól is, hogy hogy volt karbantartva, ez egyértelmű. A pénzem megvan rá(450.000 - 800.000-ig szeretnék), de dönteni még mindig nem tudok. Kérlek titeket segítsetek, már 1.5 hónapja autókat nézek, de döntésképtelen vagyok. A legjobb az lenne, ha a fenntartása nem lopná el a pénztárcámat, és könnyen lehessen hozzá találni alkatrészeket(persze a legjobb nyílván az lenne, ha nem kéne rá sokat költeni, de ez egy 2000-2003-as évjáratnál nem tudom mennyire valószerű). Köszönöm.

2021. jún. 23. 21:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy nem vagyok hozzákötve a Passat-hoz, kíváncsi lennék, ti mit ajánlanátok ennyi pénzért. Saxo-t is néztem 1.6 VTS-t azon is nagyon gondolkodom, van egy ismerősöm, akinek van egy Tuningolt Saxoja, nagyon beteg autó.
2021. jún. 23. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire használnád az autót? Dízelt szeretnél vagy benzint?
2021. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dízel felé hajlok. Dolgozni járnék vele, belvárosban nem igazán mozgok. Autóúton mennék vele sokat, és gyorsabb fõútakon.
2021. jún. 24. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen megfelelő a passat
2021. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ennyibe kerülő passatok 10x megkerülték a földet.

A gatyád is rá fog menni.

2021. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!