Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 cm magas vagyok és testes...

150 cm magas vagyok és testes alkat,viszont nagyon szeretnék jogosítványt, szerintetek hogyan tudnám megszerezni? Merre induljak el ez ügyben?

Figyelt kérdés
Olvastam a pedálhosszabítokról, nyílván valamelyest vannak állitási lehetőségek is egy autón. AZ egyik autós Iskola elzavart...hogy tegyek le a jogsiról. Szerintetek?

2021. jún. 27. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik autósiskolához. Állítható ülésmagasság a megoldás, nálad alacsonyabb rokonom is le tudott vizsgázni, jogsija van.
2021. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állítható ülés magasság és megoldódik a gond a barátomnál ugyanez volt
2021. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 155cm vagyok és bizony nem mindig jó az ülésmagasság állítása, plusz az ülés előre húzása. Egyszerűen vannak olyan kocsik, amikbe sehogy "nem érzem jól magam" vagy nem látok rendesen ki vagy, ha jó az ülés magassága és teljesen előre van húzva az ülés, akkor meg csak nyújtott lábbal érem el a pedálokat, h be is tudjam rendesen nyomni.. Ez konkrétan egy Mazda f323. Nekem mk1es ford focusom van, na annak az ülését tökéletesen tudom állítani. Függ a kocsitól is, h h van összerakva... Menj másik autós sulihoz.
2021. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magasságod a mai autók jó részében (manapság már alap az ülésmagasság, támla döntése, kormány állítás, ált jobban előre is lehet őket húzni, régen ez nem sok kocsiban volt így) nem gond. A testes alatt viszont nem tudom, mit értesz, de ha nagyon kövér vagy, sajnos előfordulhat az a probléma, mint az ismerősömnél, hogy a rövid lábai miatt teljesen előre kellene húznia az ülést, de akkor meg a hasa egyszerűen nem fér el a kormány mögött (mert nyilván előrehúzva kicsi lesz ott a hely, a kormány pedig korlátozott tartományban állítható).
2021. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!