Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan védjem meg Simsonom...

Hogyan védjem meg Simsonom esetleges lopás ellen?

Figyelt kérdés
Egyre több olyat látok/olvasok/hallok hogy elég sok Simsont lopnak el évente. Az enyémet nem szeretném köztük tudni. Hogyan védekezzek? Tárcsafék zárat ha kapnék is nem érne sok mindent őszintén. Milyen lehetőségeim vannak azon kívűl hogy nem a kertben állok meg. Ez esetbe arra gondolok amikor pl.: elmegyek boltba és csak leparkolom.

#lopás #Simson #Motor lopás
2021. jún. 29. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hátsó kereket láncos lakattal biztosítod

lehet venni elég masszív motoros láncokat

2021. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Van benne akksi? Akkor riasztót tudsz bele rakatni.

Meg két különböző típusú, jó minőségű zár a kerekekre.

2021. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátsó kereket egy masszív lakattal hozzázárod mondjuk egy oszlophoz. Ha huzamosabb időre hagyod ott valahol, akkor letakarod, mert a tolvajok nem szeretik a zsákbamacskát, hiszen nem tudják feltűnés nélkül megnézni, hogy mivel van lezárva, meg hogy egyáltalán mi az.
2021. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Medvecsapda.
2021. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek! Mondjuk medve csapda helyett lehet inkább egér csapdát rakok ki hogy ott maradjon az ujjuk de a kezük azért ne ;)
2021. jún. 29. 15:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

a Hernád-Murányi sarkán hagytam a szimómat, biztos ami biztos egy kresztábla-oszlophoz láncoltam, majd elmentem a piacra.

pár óra múlva ballagog vissza, se szimo, se kresztábla...egy csöves mondta, megállt egy ponyvás kisteher, három ember kiemelte az oszlopot, és a mocival együtt fel a platóra. ennyi volt.

2021. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint villanyoszlop kell. :’D
2021. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Azt is kifordítanák.
2021. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Legjobb védelmek közé tartozik az szerintem, ha a gyújtáskulcsot teljesen kiveszed plusz lelazítod a váltókart mielőtt betetted egyesbe. Kiakasztod a kuplungbowdent alul plusz egy kormányzár ha van rajta és a szokásos kerék láncolás ezek mellé.


Én egyébként földúton sem merem otthagyni sehol. Már az is idegesít ha bárki csak úgy hozzáér. Vigyázz rá nagy érték sok az irigy és az is aki csak a pénzt látja benne.

2021. júl. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miután betetted egyesbe** azelőtt nehéz lenne már, bocs reggel van még nagyon 😂
2021. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!