Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » .Ti milyen díszeket tartotok...

.Ti milyen díszeket tartotok az autótok utasterében?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. tükörről lelógatott plüss dobókocka, hátsó ablakban bólogató kutya, plüssmaci, vicces rendszám, műszerfalon kisautó makett, stb.

Kinek milyen belső autódísze van?



máj. 21. 08:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyeneket.
máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egy Batman-es gumikacsa van a műszerfalon, nem zavaró helyen (ajándékba kaptam), illetve a kalaptartón egy kézzel készült plüss az autóról, annak nekitámasztva pedig egy űrlény plüss (8gen Civic-em van, amit ugye UFO-nak becéznek, és hát ugye nem lehet UFO űrlény nélkül).
máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Gyári, unalmas kinézetű.
máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kis boxkesztyűk. (Annyi, hogy én boxoltam is).
máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem a tükörről lóg egy ilyen Alien szerű figura. Ezzel együtt vettem a kocsit 6 éve. Igazából meg se nagyon néztem, hogy mi az.
máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
a műszerfalamon sellőmatricák vannak. fiat 500 amúgy .
máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Horgolgatok bele dolgokat, pl tükörről lógatott plüssfigurákat (jelenleg pókember, de következőnek egy kis cserépnyi virágot tervezek horgolni), meg váltóra és fejtámlára huzatot.


Édesapámnak egy madarat horgoltam a tükör alá, neki csak az van, meg mellette lóg még egy másik, fából faragott madárka is.

máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Tukron wunderbaum. Hatra tervezem a bologato kutya beszerzeset.
máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem tudok horgolni, ezért subázok. Bebirítottam már vele az összes tükröt, ablakot, jó ízlést...
máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet.

Az autóm legyen tiszta, jó illatú, nincs szükség "dísz" tárgyakra. Lábrázásom van a lógó kabaláktól, a tükörre aggatott babacipőtől, az egész úton csörömpölő kulcsdíszektől.

Nem szeretem a matricákat, a "humoros" feliratokat, a sportkocsikat utánzó pedálborításokat, a ciklámen és neonzöld belső fényeket.

Világgá tudok menni a román fagolyós üléshuzattól, és a műszerfalra technokol rapiddal igényesen felragasztott családi fotótól, nem is beszélve a foszló szélű szélvédő-matricáról, TURBO felirattal. Röhejes amikor a gumik márkajelzését kikenik az irodai javítófestékkel, ahogy a piros-fehér-zöld csíkozású antisztatikus szalag is éppen olyan szép, mint amilyen hasznos.(ja, nem)

máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!