Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó választás lehet Audi A4...

Jó választás lehet Audi A4 2.0tdi?

Figyelt kérdés

Audi A4 2.0tdi autókat nézegetem. Van tipus hibája, vayg hallottatok, tapasztaltatok valamit?

Mennyivel drágább alkatrész ügyben 1.9pdtdi nél?

Vagy inkább költsek az 1.9pd re többet? Mit javasoltok?



2021. jún. 29. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy van még olyan ember aki ne hallott volna a 2.0 PD gondjairól
2021. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg szar van, veréb is lesz.
2021. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 szerintem legyet akartál mondani, a verebet mit érdekli a szar...?

Na de igen.

2021. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"verebet mit érdekli a szar"


Egészben lenyelt, megemésztetlen kukorica, borsó, babszemeket lehet kicsipegeti.

2021. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 igaz 🤣
2021. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Autoimmun ***** válasza:
Inkább az 1.9 131 le. Ilyenem van. Ennek is lehetnek gondjai, de picit egyszerűbb szerelni és masszívabb a konstrukció. Bosch pd elemeket újítanak sokan ha gáz van vele, több helyen polcról is adnak ha nincs időd várni. A 2.0-nál nem minden típusú-t újítanak, ott az új az nagyon drága. Ja, amúgy mindenem van hozzá, szerelőre nem kellett költenem soha.
2021. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!