Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra F manuális ablakos...

Astra F manuális ablakos ajtókba be van húzva az elektromos ablakemelő vezetékei?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szokás ilyesmit csinálni, csak azt nem tudom, hogy ennél esetleg így van-e. Ha csak egy emelő kell bele és kapcsoló, akkor lehet megérné betenni.
2021. jún. 30. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Persze, meg memóriás mototosbőrülés kapcsolójanak a vezetéke is ott van.

Nem szokás ilyesmit csinálni, olyannyira nem szokás, hogy ha csavar 5 ft, egy popszegecs meg 3, akkor az utóbbival szerelij össze az ajtót. A rézvezeték ára meg már akkor is magas volt, egy centin is spórolnak, nemhogy métereken.

2021. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
A semmiért nem húznak bele kábeleket.
2021. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem én a felháborodást, de attól mert ti nem tudjátok, attól még így van. Ami pénzt veszítenek a plusz anyagon, azt visszanyerik azzal, hogy egy kaptafára legyártják az összeset, nem kell a különböző verziók (felszereltségek) között állandóan ide-oda váltogatni, illetve a szalagmunkásokat is eszerint többszörösen betanítani.
2021. jún. 30. 11:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van akkor nem értem a kérdésedet.
2021. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Ekkora ökröt....

El magyarázzák neki hogy miért nincs, erre ő válaszol a saját kérdésére hogy de bizony úgy van...

2021. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 Az eljárást ismerem, csak azt nem, hogy ebben az esetben konkrétan így van-e.


#6 Akkor üdv kolléga, azt a részt az ugatásról viszont kívánom. Volt szerencsém megtekinteni az autógyártás menetét több helyen is, mindenhol ugyanezt mondták és láttam saját szememmel. Jelenlegi kollégám pedig dolgozott is gyárban szalag mellett (Mercedesnél), ő is alátámasztja. De biztos a gyárak a hülyék, neked 30 éve műhelyed van, jobban tudod.

2021. jún. 30. 12:19
 7/16 anonim ***** válasza:
#7 Ha ismernéd a típusokat, tudhatnád hogy a Merc3edes már vagy 20-25 éve nem szerel tekerős ablakokat a modelljeibe. Még szép hogy bevezetik hozzá a kábeleket....ellenben az Opellel ahol csak nem rég lett alap az elektromos ablak.
2021. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk kollégák.

Nincs olyan típus, amiben minden autóba behúznák az ablakemelő vezetékeket, akkor is, ha manuális müködtetésű.

A Mercedesbe is csak azért húzzák be mindbe, mert a 124-es óta nem gyártanak manuális ablakkal személyautót.

Nem a gyárak hülyék, hanem te, meg az állítólagos kollégád.

2021. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még csak össze se beszéltünk.😄
2021. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#10 Velem sem, már hárman vagyunk akkor😅😅
2021. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!