Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift elektromos...

Suzuki Swift elektromos ablakemelőt ki lehet cserélni kézire?

Figyelt kérdés

Vettem 1 hónapja egy 99-es Swiftet, elől elektromos ablakok vannak, hátul kézi...


A vezető állás felőli oldalon leengedtem teljesen az ablakot, majd úgy is maradt, elromlott... bementem autósboltba, utángyártott is 30 ezer ft, úgy vtam vele, költ erre a fene ennyit, vettem bontóból egy 10-esért... elvittem szerelőhöz, működik, de nem emeli fel az ablakot teljesen, fent egy rést hagy és ráadásul így mozog az ablak, egy nagyobb tempónál a menetszél össze törheti... a kimaradó rés purhabbal van kitöltve, így jó, le lehet engedni illetve szigetel, nem fityeg az ablak, de mindenki rajtam röhög, a kolegák fényképezgetik műszak után, ebből nekem elegem van.


Venni akarok bele kézi ablakemelőt, az ajtón meg is van neki a lyuk, a karnak van helye, de kérdés, hogy fel tudnék e szereltetni oda egy kézit? A felfogatásai egyeznek e?


Esetleg ha van itt olyan aki csinált ilyet, mik a tapasztalatok?


2020. szept. 9. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a tekerősből lehet elektromosat csinálni akkor visszafele is szokott működni.

Ezt az ajtón ott van a lyuk dolgot igaz nem értem, de ha netán a kárpitra gondolsz akkor tök jó, mert az azt jelenti, hogy ez gyárilag is tekerős volt csak valaki villamosította. Úgy meg még egyszerűbb a történet, mert nem kell ajtókárpitot keresned.

És akkor minden valószínűség szerint csak belekókányolták az egészet és azért szívsz most ezzel az ablakemelős történettel.

2020. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kárpiton nincsen lyuk, mögötte az ajtón èrezhető...
2020. szept. 9. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Swiften ez engem nem zavarna -> kés, olló.
2020. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagyis, ha ráköltötted volna a 30 ezret, akkor most nem kerülne 10 ezerbe meg 50-60-ba
2020. szept. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!