Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra F manuális ablakos...

Astra F manuális ablakos ajtókba be van húzva az elektromos ablakemelő vezetékei?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szokás ilyesmit csinálni, csak azt nem tudom, hogy ennél esetleg így van-e. Ha csak egy emelő kell bele és kapcsoló, akkor lehet megérné betenni.
2021. jún. 30. 11:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, aki kolléga, az itt nem kérdez, hanem válaszol, méghozzá tényeket (amely tények téged szemlátomást zavarvak, mint a fotelszerelők leggtöbbjét). Te akkor sem vagy kolléga, ha erről netán papírod lenne, mert az csak egy végzettség, amit buta magolással is meg lehet szerezni. Szaktudás és szakmai alázatnak eléggé híjával vagy, így a "kolléga" titulust inkább egy mekis pultosnak vagy egy fűkaszáló közmunkásnak süsd el, autóvillamossági tudásban kb. velük vagy egy szinten.
2021. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#7 #8 Soha sehol nem írtam olyat, hogy a Mercedesek esetében is az ablakemelőről lenne szó. Ez egy általános eljárás, hogy az alsóbb felszereltségű autókban is fellelhetőek a magasabb felszereltség jegyei. Nemhogy az ablakemelőre nem kell gondolni, de még elektronikára sem feltétlenül: gondolj egy autóra, bármelyik típusra. Ha nem full extrás, akkor kivétel nélkül MINDEGYIKBEN találni fogtok a műszerfalon vakdugókat. Miért? Mert ugyanaz a műszerfal kerül bele az alapfelszereltségűbe is, mint a full extrásba. De nyilván az alapban nem található meg egy csomó extra gombja, ezért kerülnek bele vakdugók. A ti logikátokat követve ennek sincs értelme, hisz sokkal gyorsabb és gazdaságosabb lenne, ha a robotnak nem kellene kivagdosni a lyukakat olyan autókhoz is, amiknél nem fontos. A valóságban viszont így éri meg jobban, mert különben minden kiadásnál külön programot kellene megadni a robotnak és a program megírása emberi munkaóra, illetve a programok közötti átállás idejére, még ha csak 1-2 perc is, le kellene állítani a gyártósort, hogy az átállás megtörténjen.


És csak hogy visszatérjünk az F Astrára: a kézi tekerős F Astra ajtajában is vakdugózva van az elektromos kapcsoló helye, ennek fényében pedig szerintem nem túl vad az eredeti felvetésem.

2021. jún. 30. 17:40
 13/16 A kérdező kommentje:

#11 Nagyon szép ez a fellengzős duma, a baj csak az, hogy míg szerinted nem fogadom el a választ, addig a valóságban nem is kaptam semmilyen választ. Ha a fene tudja hány év tapasztalatotokkal és kiemelkedő autószerelői/autóvillamossági hozzáértésetekkel nem tudtok egyszerűen annyit mondani, hogy "igen" vagy "nem", akkor szerintem nem igazán fontos arról beszélni, hogy melyikünk értelmi szintje egyenrangú egy mekis pultoséval. Érdekes módon én nem szoktam olyan kérdés alá menni irreleváns dolgokat írni (amik még csak nem is helyesek), amikhez nem tudok hozzászólni.


Biztos én vagyok a hülye, de számomra a szakmai alázat azt jelentené, hogy nem ugatok le másokat, főleg ha nincs igazam. Mert ha igazam is van, akkor is inkább magyarázok és tanítok, mintsem pökhendien lenézek. Ha pedig nincs igazam, akkor meg csak magamat járatom le. Ti itt az utóbbi kategóriába tartoztok, de nyugodtan papolj még nekem alázatról.

2021. jún. 30. 17:48
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
El sem olvastam a két agymenést, csak jelzem, hogy ignorálva lettél, hisztizhetsz magadnak, mivel a topik már nem az F-Astra be nem húzott ajtókábeléről, ha nem a te megsértett túl magas egódról szól.
2021. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a teljes hisztidet, de ez pl.:

"csak hogy visszatérjünk az F Astrára: a kézi tekerős F Astra ajtajában is vakdugózva van az elektromos kapcsoló helye, ennek fényében pedig szerintem nem túl vad az eredeti felvetésem." újra csak bizonyítja, hogy fingod nincs semmihez, csak a hatalmas arcod, az a vakdugó,amit az ablakemelő kapcsoló helyének vélsz, valójában az tükörállító kapcsolóé (és nem,annak sincs behúzva a vezetéke),az ablakemelő nem ott van, hanem lentebb, és dupla kapcsoló, mivel a jobb oldali is működtethető a vezetőoldalról.

Szóval a lényeg, hogy a kérdésedre a választ rögtön az első válaszban megkaptad, ha pedig az arcodat kisebbre veszed, akkor majd a stílus is barátságosabb lesz.

2021. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nemkolléga nembarátunk most szembesül azzal az igazsággal, hogy ha valaki egy kocsmában azzal nyit, hogy az asztalra köp, akkor kifelémenet a fejével nyitja az ajtót, és a lába nem éri a földet.
2021. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!