Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 b6-ba ami 1.9 pdtdi A...

Audi a4 b6-ba ami 1.9 pdtdi Alakítás nélkül átszerelhető egy pl 2.5 vagy 3.0Tdi motornak a turbója?

Figyelt kérdés

Nem a +300le a célom hanem egy picivel több nyomaték, nyilván kuplungot is csereltetnek.

Csak érdekel kivitelezhető e



2021. jún. 30. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg futóművet és féket is? Amúgy miért akarsz egy híresen jó motort lecserélni egy híresen nagy szopórollerre?
2021. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szeretnék egy kis lóerőt.

De mindezt ugy hogy birja is.

Nem mindig mennék én vele a csutkan, csak szeretném hamarabb elérni a 100-at.

Es a 100-ról a 140-et.

Ennyirol lenne szó.

2021. jún. 30. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak turbót akar cserélni, amúgy nem megy fel rá alakítás nélkül, faragni kell.
2021. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Legjobb tanács amit adhatok. Add el. Vegyél egyet ami gyárilag több lóerő.


Sose értettem. Komolyan, valaki mondja már el... Hogy annyi ilyen fiatal csinálja ezt. Megveszi a legócskább, leghitványabb, leglomhább szartaligát, mert annyira futja neki. Utána meg jön gyakorira, meg fórumokra irogatni, hogy

"Hogy lehet több lóerőt kihozni a 100 lovas szaromból?"

"Hogy lehet motort cserélni a 316i-ben?"

"Felfér a nagyobb turbó a 1.9 tádéra?"


Tökömért csináljátok ezt? Ezeket a kocsikat minek veszitek akkor meg, ha nektek lassu? Mert csórók vagytok, oké. Azt hiszitek lesz pénzetek normális, ténylegesen jó eredményeket elérő átalakításra? Nem, nem lesz.

Ha lesz, abból meg vegyél egy gyárilag erősebbet.


Komolyan, lassan napi szinten van ilyen kérdés. Sziasztok, vettem egy romhamazt 400 ezerből a legkisebb motorral, mert még a közepesre se volt pénzem. Hogy lehet átalakítani úgy, hogy húzzon rendesen, meg huhogjon?

2021. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3.0 TDI turbója nem jó, de a 2.5 TDI simán rámegy az 1.9 TDI-re, amennyire én tudom.
2021. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!