Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 600....

KIakadtam00 kérdése:

Milyen autót vennétek 600. 000 Forintból első autónak?

Figyelt kérdés
Lenne rá egy millió de annyit nem feltétlen akarok költeni?

#közlekedés #autó #Autóvétel,
2021. júl. 2. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Elsőnek semmit, mert már van kettő.
2021. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Dízel vagy benzin?
2021. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első autónak egy egyszerű szívóbenzinest, bőven van választék belőlük. Nagyon mellélőni nem tudsz, ha átnézeted szerelővel, mert ezekben nem sok minden romolhat el és azok is egy kis karbantartással megelőzhetők vagy olcsón javíthatók.
2021. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szomorú de ennyivel kiröhögnének egy pedelk boltban. Egy huszonéves roncsot kapsz a pénzedért. Abbúl meg mindegy mit veszel.
2021. júl. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-asra ne halgass.

" ezekben nem sok minden romolhat el és azok..."

mikor még csóróbb voltam vettem használt autót. 6 évest sima benzinest. A két rendszám között szinte minden elromlott. Azután vettem újat az is francia volt. Ott dettó. 30.000 kilométer után szétesett. Azóta csak japán.

2021. júl. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mk1-es focus nagyon szép állapotút lehet venni 400 környékén.
2021. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5, érdekes, nekem több éve van francia autóm rengeteg km-rel, és nem romlik el.

Mit nem csinálsz jól?

2021. júl. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

“ Első autónak egy egyszerű szívóbenzinest, bőven van választék belőlük. Nagyon mellélőni nem tudsz, ha átnézeted szerelővel, mert ezekben nem sok minden romolhat el és azok is egy kis karbantartással megelőzhetők vagy olcsón javíthatók.”


Bárcsak így lenne :) apám Toyotája elkezdte enni az olajat, de ilyen pár száz km alatt elment 2-3 liter. Motort persze senki nem tud hozzá adni mert senkinek nincs, azt nem ér az autó 5 kilót

2021. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Azt sem drága orvosolni mert ált. vagy a dugattyúnál vagy a szelepeknél tolja be.

2021. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!