Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Brembo márkáról mi a véleménye...

Brembo márkáról mi a véleményetek? Mi a véleményetek a hétköznapi termékeiről?

Figyelt kérdés
Nem a versenycelu termékeik hanem a hkoznapi használatra valók. Például sima fékbetét, fék munkahenger stb.
2021. júl. 6. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Én szerintem a prémium kategóriába tartozik még mindig, sokat eladunk belőle, szeretik.
2021. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Biztos nem rossz, nem no-name márka. De fékből ha az ár nem számít, akkor ATE, szerintem.
2021. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
75%os akcióban jelenleg olcsóbb a brembo fo fékmunkahenger mint bármelyik egyébként (legalábbis ez a típus). De nem a pénz a fő szempont
2021. júl. 6. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj, hogy hamisítják. Meg olyat is láttam, hogy eredeti Brembo sima tárcsát eladtak utólagos megmunkálás után fúrt-martnak, az meg egy keményebb fékezés közben eltört. Szóval óvatosan.
2021. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Magyar üzletből veszel Brembót, biztos hogy nem fogsz hamissal találkozni, pláne nem egy főfékhengerrel. Egyszerű oka van: nem éri meg hamisítani. :-)
2021. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Főfékhenger tényleg nem valószínű hogy hamis lenne, de egyébként azzal hogy nem éri meg hamisítani, vitatkoznék. Ha egy olcsó terméket el lehet adni magasabb áron azzal, hogy ráírjuk egy jó, ismert márka nevét, akkor megéri.
2021. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Hamisítani akkor éri meg, ha több ezer, tízezer darabot lehet belőle gyorsan eladni. Ilyenek lehetnek VW általános féktárcsák, fékbetétek (ha már a féknél vagyunk), illetve Renault Bosch féle fékbetétjei, amiket számos modellbe raktak.

Ahogy régebben voltak hamis Marelli "Lada" gyertyák, VW-féle Bosch izzítógyertyák, de ezeket tényleg tízezerszámra kellett hamisítani, hogy megérje.

Főfékhenger szerintem nincs olyan, amit megérné, mert viszonylag ritkán mennek tönkre.

Másrészt azért írtam a magyar boltokat, mert hozzájuk a legális Brembo gyári beszállításon kívül szerintem elképzelhetetlen, hogy bekerüljön a rendszerükbe a kamu.

2021. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A legjobbak közt van. Nyugodtan vedd meg nem fogsz csalódni.
2021. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
UNIX-ba néztem valószínűleg így meg is veszem. Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 7. 00:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Unix, Bárdi a lehető legdrágább. Azért nézz rá cikkszám alapján egy zsu.hu, vagy kovácsautóra is. Ha nem olcsóbb, akkor oké.
2021. júl. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!