Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MŰKÖRMÖSÖK! Mi a véleményetek/...

MŰKÖRMÖSÖK! Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Pear Nails termékeiről?

Figyelt kérdés
Sziasztok Lányok! Kezdő műkörmös leszek, és egyszerűen nem tudok dönteni! Nem a felkapott CN suliba járok, és a termékeikről is lebeszéltek, főként a magas árak miatt és ez mellett az átlagos kategóriába sorolták, egyszóval elment tőlük a kedvem mert nem hallok róluk jókat,nem mellesleg még az áraik is elképesztőek! Tehát. Milyen ez a Pearl Nails?? Valaki használta/használja?? Olvastam olyat róla, hogy fel levegősödik. Mennyire igaz ez? Minden tanácsot és véleményt szívesen fogadok mert teljesen tanácstalan vagyok, és meg szeretném már venni a dolgokat, és gyakorolni itthon..! Az áraik elég kedvezőek, és ha jók is akkor már azonnal be is szerzem őket:) De nem szeretném ha vissza jönnének majd a vendégeim, hogy fel levegősödik a körmük, betörik stb... :S Szóval, ha vagytok olyan kedvesek és segítetek útba igazítani, EZER köszönet érte!!!!!
2011. dec. 23. 06:14
 1/2 anonim ***** válasza:
a pearl is kb középkategória,mint a cn, a termékeik is hasonlóak, csak jobb az áruk. nem levegősödik amúgy, max annak, aki nem tud előkészíteni. nyugodtan megveheted.
2011. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már egy ideje csak az ő zseléiket használom. Nagyon szeretem! Amit tudok ajánlani: fehér franciánál: fiber pink gel alapnak, fedésnek hard gel (gyönyörű lesz tőle a francia köröm), színeseknél jó a fiber clear alapnak és fedésnek. Fehérből a builder white-ot szeretem, közepesen sűrű, szépen terül és egyenletesen fed. A színesei is nagyon jók, néhány közülük üveghatásúként is használható, felkeverés után pedig teljesen fed.

Porcelánjaikat nem próbáltam még, azt most perfecteset használok, viszont a moyra liquidje veri minden márkáét. Ár/érték arányban egyszerűen szuper!

2011. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!