Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bérbe tudnám adni a motoromat...

Bérbe tudnám adni a motoromat vagy az autómat?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy kisrobogóm, kb jó állapotban, de csak heti max egyszer használom mostanában, de nem szeretném eladni mert tudom hogy később még kell. Vannak bérbeadó helyek ahonnan tudsz bérelni, de én, magánszemélyként bérbe tudnám adni a robogómat legálisan. Pl valakinek csak egy-egy napra kell és fizetne érte valamennyit én meg odaadom neki.

Ez mennyire lehetséges? Hogy tudnék ilyet csinálni, mármint hol kéne meghirdetnem?



2021. júl. 7. 17:57
 1/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
48%
Na a business man
2021. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
100%
Sinexrent. Őket keresd.
2021. júl. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy-két kérdés.

Ha valaki össze törné , mit csinálnál?

Vagy esetleg azt mondaná hogy ellopták, akkor mi lenne?

2021. júl. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egy mini szerződést azért aláíratnék vele, hogyha összetöri kifizeti, ha elveszti kifizeti. Ezért kérdezem hogy lehet e legálisan, mert ha csak fű alatt kiadom valakinek pár ezerért akkor előfordulhat ilyen

Köszi #2

2021. júl. 8. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!