Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autót szeretnék,...

Megbízható autót szeretnék, használtan egy millió körül. Fontos szempont, hogy alacsony legyen. Milyen márkákban keresgéljek?

Figyelt kérdés
Apum autóját vezettem eddig, agilát, de nagyon magas és legtöbbször nem mertem tolatni vele, mert nem láttam ki a hátsó ablakán, tükörből pedig nem tudok tolatni.
2010. aug. 27. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyiért kapsz egy B Opel Vectrát. 2002-es, 1.8-as motorral, talán még automata klímával is.

5 éve volt ilyenem. Nagyon meg voltam vele elégedve és alacsony is. 8 liter benzinnel elmegy, keveset kell rá költeni és bontóból szinte mindent megvehetsz hozzá.

2010. aug. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyes Ford Focus, abból is a facelift utáni.

ha nem lestrapált cégautót fogsz ki, akkor hosszú hosszú évekig csak tankolnod kell. meg néha elvinni olajcserére :)

2010. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Porsche - szerintem elég alacsony
2010. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan alacsonyra gondolt... csak ne legyen olyan esetlen buta kocka mint az Agila... vagy gondolom a WagonR
2010. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
VI Golf, G Astra.
2010. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én omegát ajánlanék, mindenképpen 2001 utánit.

Nekem már egy jó ideje ez van, de ilyen orbitális nagy tepsim még nem volt, mint egy nagy hajó, imádom.

2010. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!