Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy 100-al még...

Miért van az, hogy 100-al még mindig úgy érzem magam főúton, mintha egy lassan haladó öreg ember lennék?

Figyelt kérdés

Hiába 90 a sebességhatár, még ha 100-al megyek akkor is szinte mindenki nagy sebességgel előz meg.


De miért? Hova sietnek ennyire?



2021. júl. 12. 12:53
A kérdező szavazást indított:
Késésben vannak
Már megszokták a száguldást
Egyéb leírom
8 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába 90 a sebességhatár, még ha 100-al megyek akkor is szinte mindenki nagy sebességgel előz meg."

Én ilyet nem tapasztaltam.

Csak 1-2 idióta van, a többség normálisan vezet.

2021. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell velük foglalkozni. A feleségem nekem is szokta mondani, hogy túl gyorsan vezetek. Ehhez képest kb. tízszer annyi személyautó előz meg, mint amennyit én előzök meg. Leginkább csak teherautót, traktort, biciklist stb. szoktam megelőzni.
2021. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Vagy rossz az órád, vagy párszor belefutottál pár ilyenbe és általánosítasz.
2021. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom merre jársz, hogy ilyen jók az utak. Én a 10-es főúton örülök, ha egyáltalán elérem a 90-et. Szűk, sok úthiba, túlterhelt útszakasz.

Mindenesetre, sokan felelőtlenül mennek. Nem őket kell alapul venni.

2021. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, hát én már megszoktam ezt. 100-as tempóval kb én vagyok a leglassabb. Sokam mennek 130-140-es tempót normál kétsávos úton. Nem kell velük törődni. Aztán mikor páralecsapódás miatt kisodródnak, vagy egy kátyú ilyen sebességnél megdobja az autót, netán vadat gázolnak, még ők vannak a legjobban meglepődve.
2021. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyorsabban kell menni.
2021. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!