Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ált. csak 2-3 hetente...

Ha ált. csak 2-3 hetente használjuk az autót, de akkor hosszabb utakra megyünk (min. 80-100 km-eket), mennyi egy helyben állást bír ki az akkumulátor (főleg, ha teljesen új), hogy ne merüljön le?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó akku sokall többet is kibír álltó helyben.
2021. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt a kevés állás közbeni fogyasztást bőven visszatölti, amikor mentek vele.
2021. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ritkán használjátok de akkor sokat mentek vele lehetőleg egy indítással akkor simán visszatölt. Egy új akkumulátor főleg ha minőségi 1-2 évig elég jól kiszokták bírni. Persze függ attól hogy milyen fogyasztók mennek ha áll az autó, és az sem mindegy hogy ha zárt helyen áll akkor mennyire van lezárva, be van-e riasztózva például stb... Nekem egy régebbi autóm ha be volt kapcsolva a riasztója és úgy állt 3-4 napig már nehezen indult be mert annyira lemerült az akku. Ha csak simán bezártam de nem riasztottam be akkor elvolt 2 hétig is.
2021. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!