Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a klímát vw golfban ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most vettem az autót. Két zónás digit klíma van benne.


Nincs ac gomb. Hogyan kell használni? 🤔


Meg ha már kérdezek, a km óra állást, fogyasztást mutató panel a km óra mellett, higy tudom bekapcsolni meg ki? Mert jelenleg semmit mem ír ott.



2021. júl. 13. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

kézikönyvet nézd meg

ha nincs, google-n megtalálod (angolul biztosan)

2021. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Automatikusan kapcsol annak függvényében, hogy milyen hőmérséklet van a kabinban és milyen hőmérsékletet állítottál be. Kikapcsolni manuálisan nem lehet (tudtommal).
2021. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#3 Nem volt megadva, hogy milyen VW-ről van szó. Attól, mert te ezt a fajtát ismered és azt nem, amelyiken full automata, attól még nem kell rögtön 7 éves gyerek módjára vagdalózni.
2021. júl. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne megadni? Kb a 4es golfok óta ugyanúgy működik mindegyiknek a digitklímája. Még a Phaetoné is. Úgyhogy de. Vagdalkózok. Mer tele a tököm a hozzád hasonló bugrisokkal, akik csak tippelgetnek. Ha nem tudod a választ, akkor dugulj el.
2021. júl. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#5 "tippelgetnek"


Naponta 10 klímát töltök (minimum). Szerintem többet láttam és használtam már, mint te. :)

2021. júl. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek. Rájöttem a titok nyitjára.. kézikönyv.. 😁

Ha bekapcsolok egy ventit, hogy fújja a levegőt az automatice klímával nyomja, ha az econ módot bekapcsolom, akkor kikapcsolja. Érdekes. Itt nem be kell kapcsolni a klímát, hanem ki.. 😂

2021. júl. 14. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!