Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Környezetbarát elektromos...

Környezetbarát elektromos autó, minek, ha első tulaj után kidobásra kerül?

Figyelt kérdés

Sok kérdés foglalkozik itt az elektromos autókkal, és mikor szorítják ki a többieket stb.

Mostanában több, fotóval is illusztrált cikket láttam, ahol hatalmas területen „kidobott” elektromos autók tömege található. Használtat senki nem akar venni állítólag.

Így van értelme ezt erőltetni?


2021. júl. 13. 16:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

#8

"A facsén láttam cikket, nem tudom visszakeresni.

...

Az összes linkelt oldalt nem nézem végig, bocs."


Csak terjeszted a hülyeséget. Ilyen a facse.


Keress rá ezekre: "car cemetery", "tyre landfill", "computer landfill"


A képek láttán meg csinálhatsz egy jó kis posztot facsén, hogy a zelektromos kompjúterek mérgezik a fődet.

2021. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy a motorizáltság olyan változásain megyünk keresztül, amikor még nincs kialakult jó megoldás.


Érthető hogy az átalakulófélben lévő, több sebből vérző, új megoldások nem nyerik el a tetszésedet. Nekem sem.


Csak nem azt kellene támadni, ami segíteni próbál a helyzeten.


Akksik helyett amúgy a hidrogén üzemanyag fog jönni. Töltési időben jobb, ugyanúgy nem helyileg szennyez, hanem Timbuktuban.

Valamelyik irányban el kell indulni, a kőolaj égetését egyszerűen nem lehet fenntartani.

2021. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!