Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri-e Volkswagen Golf...

Megéri-e Volkswagen Golf 6-ost venni?

Figyelt kérdés
21/L Ez lenne az első autóm s most kezdtem csinálni a jogsit, és ezt a típust néztem ki. Úgy hallottam,hogy ezekben az autókban mindegyikben fedélzeti számítógép (bord computer) van és emiatt nehezebb és drágább a javítása. Tényleg sok macera van vele? Illetve ebből a típusbol van olyan amiben nincs? Aki használja annak mi a véleménye jól bírja ez az autó? Most lenne lehetőségem megvenni egy ilyet viszont alapvetően nem vagyok nagyon gazdag és nem biztos hogy tudnám finanszírozni a draga javításokat. Igyis megérne nekem? Illetve diesel vagy benzines jobb? Hosszú utakat nem tervezek mert csak a városban és a környéken járnék vele. Köszönöm előre is annak aki tud segíteni
2021. júl. 15. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

board computer van már egy 20+ éves renault clioban

nem igazán értem pontosan mire gondolsz.

Mennyi pénzed van autóra?

Mennyit tudnál havonta félretenni, hogy ha egy költségesebb szervíz jönne ne keljen a provident.

Úgy szokták mérni, ha a fizudat beszorzod 4-5-el ami összeget kapsz azt tudod fenntartani.

Persze azért sok más tényező is van

Van-e házad, vagy albit fizetsz, van e ezen kívül más hiteled, szenvedélybetegséged és még társai

2021. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

"board computer van már egy 20+ éves renault clioban"


Na a lenézett renault clio, a kereke többet ér, mint a fosvágen összes szara.

De vegyetek tökös németautót, aztán a gatyátok rámegy kamatostul.


Kérdező, bármit vegyél, csak ne valami német fostalicskát.

2021. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha annyira rossz akkor miért van mindenkinek ilyen? Akkor melyik márka éri meg?
2021. júl. 16. 04:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Benzinesből talán az 1.6-os 102 lovast venném. A tsi problémás lehet, főleg hogy ebbe a 6-ba még a régi fajta tsi van.

Ha sokat mész vidékre, vagy hosszú távra akkor az 1.6 cr tdi is jo lehet mint dízel. Helyedbe inkább egy Corollat, vagy civicet néznék. Kevesebb sz*past rejt a fenntartása.

2021. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!