Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elindultam A kategóriás...

Elindultam A kategóriás jogosítvány (korlátlan) megszerzésén, az alábbiak alapján ki milyen motort ajánlana?

Figyelt kérdés

Valami túra és endúró keverék kellene, fő célom az aszfalton maradás, de ha ne adj isten le kell menni terepre akkor tudjon ott is menni a gép.


Megbízható gépet keresek, illetve nálam fő szempont hogy "jó nagy" monstrum legyen szeretem a nagy járgányokat.


Minimum 1000 ccm, fogyasztás nem igazán érdekel.


Fenntarthatóság szempontjából értsd itt az alkatrészellátás illetve szervizelést. Ne legyen iszonyú drága a hozzávaló.

Tisztában vagyok vele, hogy motorhoz egyébként is drágább majdnem minden mint egy autónál.


2021. júl. 16. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Rutin? Tapasztalat van vagy nulláról kezded?


Először a fő célokat tisztázd le, ha le kell menni az aszfaltról oda teljesen más dolgok kellenek, mint aszfaltra. A túraenduro aszfaltos gumival ( mint pl az enyém ) kegyetlen sz@r erdőben,füldúton,kavicson - ezt tapasztalatból mondom. :D


Árban mennyi a keret?

2021. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gs1200 , sima száraz földúton szinte bármi elmegy csak a lánc nem szereti , gs1200 ez a probléma nincs
2021. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b1812567 ***** válasza:

Meg is határoztad, túraendurót szeretnél.


Nem adtál meg anyagi keretet, sem azt, hogy újat vagy használtat. És kissé ellentmondásos a kérdésed, mennyire számít a pénz.


Szóval a nagy V-Stromtól a nagy Triumph Tigeren át a BMW 1250GS-ig széles a paletta.


Mondjuk azt nem tudom, hogy ha le akarsz menni az útról, akkor miért jó ha minél nagyobb, hiszen ott csak hátrány lesz.


Ugyanakkor, ha csak most szerzed meg a jogsit, akkor talán érdemes várni kicsit, hiszen még közben is változhat a véleményed. Mire kezedben lesz a jogsi, meg veszel valamit, úgyis kb. vége lesz a szezonnak.

2021. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy 50-es robogó elég jó ideig, amíg az alapokat begyakorolod és lesz egy kis érzéked és rutinod a motorhoz.

Mert nehogy azt higgye sok ember hogy levizsgázik és már tökéletesen motorozik.

2021. júl. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek a kritériumoknak szerintem is egy gs felel meg legjobban utcai gumival.

Bar első motornak 1000+ sok lesz, akarmilyen kiadasban.

2022. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!