Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valóban annyira csúnya és 3...

Valóban annyira csúnya és 3 ajtós ezért jó áron eladhatatlan, a BMW E46 Compact?

Figyelt kérdés
Két éve az egyik helyi kereskedésben, nézegettem egyet, de a kereskedő lebeszélt róla, mondván szinte eladhatatlan annyira csúnya (egyik haverjáé volt és ott ált a kereskedésben 1,5 éve azútán tudta elpasszolni),és motorikusan N-es sekkel több a baj. Inkább 6 hengerest benzinest vegyek.

2021. júl. 17. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Compact az tényleg csúnya. Önmagában azzal, hogy 3 ajtós még nincs gond, der a sedan és a cabrio is "szép". De a Compact mellett semmilyen érv nem szól, ezért is olcsóbb, mint a többi :D
2021. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát: ha szeretnél egy BMW-t és nem túlzottan érdekel mi a véleménye róla másoknak olcsón hozzájutsz :)
2021. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem egyébként külsőre tetszik.

Megbízhatóságról semmit nem tudok de ahogy hallottam lehet kapni nagyon gyenge motorral is. Na annak biztos semmi értelme.

2021. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ChemotoxXx válasza:
48%
A korabeli BMW-k közül a legjobb forma. Kompakt, elegáns, fiatalos, sportos megjelenés. A modellfrissítés utáni változatokat érdemes nézegetni.
2021. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 batragramzadarma ***** válasza:

Nekem is ez van már két éve de én ilyet is akartam.Teljesen meg vagyok vele elégedve annak ellenére hogy N-es motor van benne 1,8benzin.

Az akkori kornak megfelelően elég sok extra van benne igaz egyedi kivitel lehet talán ezért.

Sokat nem kell várni tőle nem fogsz vele 9G gyorsulást elérni de normális autózásra megfelelő.

Ha szeretsz sokat kilincscsel előre közlekedni akkor keress erősebbet mert ez arra nem való arra ott a sor 6.

2021. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Számomra felfoghatatlan, hogy hogyan tudta a BMW egy szérián belül összehozni a világ legszebb (E46 kupé) és a világ egyik legrondább (E46 E46 compact) karosszériáját.


Igen, annyira ronda, és igen, azér (is) occsó.

2021. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kib@szott ronda!
2021. aug. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 éve E46 Compactom van, nekem az E46-ok közül ez a forma jön be legjobban. Valóban sokak szerint ronda, aki meg kis kompakt méretű autót szeretne, az mást fog inkább keresni, mert ez mégiscsak BMW, és sokan tartanak tőle (sok esetben nem alaptalanul). Az enyém N42B18A motoros, nem egy erőgép, de a maga 116-120 lóerejével bőven jó, lendületből egész élvezetesen is autózható. Fent említett motor alapjaiban nem is lenne egy rossz konstrukció, hiába N-es, de sajnos ennyi idős korára kevés az, ami tényleg jó állapotban van, és nem hanyagoltak el. Amit nagyon szeretek benne az a kormányzása és a futóműve. Volt egy olyan eset, hogy egy 2.0 pdtdi Audi A4 megelőzött az egyenes szakaszon (én óra szerint 100-al mentem), persze esélytelen lett volna beérni, de amint jött egy erősen kanyargós szerpentines rész, ő már belefékezett azokba a kanyarokba, amiket én nagyobb tempóval is be tudtam volna venni, zseniális, ahogy ez az autó kanyarodni tud. Hiába, a hátsókerék hajtás egy nagyszerű dolog, főleg, ha a futómű és a kormány is jó. Amit még nagyon szeretek benne, az az összeszerelés és az anyagminőség a beltérben. A mostani népszerű koreai és egyéb autókat egyszerűen körbehugyozza ilyen téren egy 20 éves BMW is.


Összességében egy méltatlanul lenézett rút kiskacsa.

2021. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!