Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem néz ki undorító...

Csak szerintem néz ki undorítóan a kerékdőlés,azaz mikor egy tuning autónak "kifelé dőlnek a kerekei"?

Figyelt kérdés

Szeretem az autókat,de főleg a gyári állapot fog meg,és minden autób#zi oldalon agyon istenítik ezt az eltúlzott tuning irányzatot,porig ültetés,kerék bent van a kerékjárati ív alatt,döntött kerekek stb.. Velem van a baj,hogy annak ellenére,hogy imádom az autókat,ezektől falra mászok? Az alapból laposra gyártott autók,mint pl.Lamborghini,úgy néznek ki jól,és nincs a kerék bent a kerékjárati ívben,full aránytalan. A Döntött kerék (nem a versenyzésben használt enyhe kerékdőlésre gondolok,ahol funkcionális) hanem láttam pl. Bmw-t döntött HÁTSÓ kerekekkel😂😂

Tapadás szempontjából biztos tuti hogy egy bicikligumi vastagságú felület éri a flasztert a gumiból,el sem tudom képzelni meddig tarthat egy gumi egy ilyen csodán. Még ha az első kerekek lettek volna döntve kanyarodás miatt mert "driftautó" azt mondom OK de így. Értelmetlen,de legalább ocsmány is. Van még valaki aki így van ezzel,vagy csak le leszek oltva,hogy a tuning meg a porigültetés, meg a kerékdőlés, meg a gumin túllógó kályhacsővég formájú felni az isten?😂😂



2021. ápr. 4. 00:58
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
79%
Személy szerint nekem bejön, kint Japánban láttam több ilyen stance autót is. Ez egy stílus, értelme tényleg nem sok van, és itthon nagy százalékban inkább nem tetszik az embereknek. Szóval nem leszel sztem leoltva. (Zárójelben mondom, nézz rá a bosozoku stílusra, na az tényleg para, és nem jó értelemben, de ez megint csak az én véleményem)
2021. ápr. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Értem a véleményed,amúgy azt még nem tettem hozzá,hogy nem az alig látható kerékdőlésre gondoltam természetesen,hanem a minimum ~70fok vagy annál nagyobb dőlés,ami "látványos"
2021. ápr. 4. 02:40
 3/23 A kérdező kommentje:

Na megnéztem a bosozokut,igazából azzal azért nincs úgymond "bajom" mert az egész stílus egy paródiának tűnik,a túlzott optikai tuning kigúnyolásának,egy görbe tükörnek,ami kb. poén szint

Viszont az általam ecsetelt autókat általában tényleg überszépnek,királynak tartják a korombeliek,jo a kerékdőlést szerintem nem mindenki. Amúgy köszi a normális választ,ment a zöld kéz😁

Azaz olyan már nincs,a felpontozás xD

2021. ápr. 4. 02:44
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, de csak kepeken - mert ahogy irtad egyebkent nem funkcionalis 😅 sajatra nem kene.


Amugy szerintem normalis ember nem oltogat mast azert mert valami tetszik/nem tetszik neki :D izlesek es pofonok


Nekem a morcositas a maniam 😠🤪 van akinek meg az nem tetszik :) ilyen ez.


23/L

2021. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kifelé dőlő kerekeket én eddig teherautókon láttam. Extrém módon befelé döntöttet már inkább láttam ilyen "tuniung hülyegyerek" autókon. Nekem sem jön be.

A másik, amikor úgy be vannak nyomva a kerekek a kerékjárati ívbe, mintha egy elefánt ülne az autó tetején, vagy legalább is cementes zsákokkal lenne telepakolva. Sokan megőrülnek ettől, de az én szememben inkább furán néz ki vele az autó. Szépnek egyáltalán nem látom. Pedig a saját autómnak sincs irdatlan rugóútja (ami a magyar utakra nem lenne hátrány), gyári sport futóművem van, gyári ültetéssel. De erre még azt mondom, hogy ízléses. Ennél még a gumi széle párhuzamosan fut a kerékjárati ívekkel. Lejjebb rakni semmi értelmét nem látom, se gyakorlati, se esztétikai értelemben.

2021. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ez egy tuningstílus, nem kell az értelmét keresni. A Rat Style jobb?


Nekem az air ride tetszik széles felnivel és robbantott gukival. Használható az autó de ha megállsz és teljesen leteszed a felni majdnem hozzáér a sárvédőívhez.

2021. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Minden tuning, ami ront az autó használhatóságán, hülyeség.

Egyébként az extrém döntés ronda

2021. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

Lenyugodtál?


A tuning egy ilyen dolog. Értelmetlen. Pont ugyanúgy mint ahogy a bélyeggyűjtésnek sincs értelme, a horgászásnak sem, a vasútmodellezésnek sem. Én túrázni szeretek arra is megkaptam, hogy milyen hülyeség 30-50 km-eket sétálni és miért nincs jobb dolgom. Mindig van valami ami a másiknak nem tetszik, neked meg az "élet értelme".

2021. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Undorítónak nem mondanám, de engem nem fog meg
2021. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
A túlzott döntés nekem sem jön be, az ültetés annál inkább, nagy felnivel. Szerintem úgy mutat sokkal jobban egy kocsi a gyárihoz képest.
2021. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!