Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valamennyire vizes a 2...

Ha valamennyire vizes a 2 első ülés előtt a kárpit, és ha még 1 hétig így közlekedek vele, nem száríttatom ki azonnal, nagy baj nem lesz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy magától nem szárad ki és alulról penészedhet is, ami további rozsdához vezethet, de mivel napi szinten használom az autót, így most nincs rá időm, viszont jövő héten szabadságon leszek és 1 hét múlva viszem lakatoltatni és műszakira. Akkor majd kiszáríttatom a kárpitot is.


Nem annyira vészesen vizes, kb. a lábtér fele, 1/3-a. Most szombat reggel óta ilyen, mert útközben egy alagútban elmerültem a tengelyig érő vízben. Szóval nem hónapok óta vizes, még mielőtt valaki erre gondolt.🙂 1 hét meg csak nem olyan hosszú idő, a rozsda sem hiszem, hogy egyik napról a másikra jönne...



2021. júl. 19. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz.
2021. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Elválig a kárpit ragasztója, az ülés meg a huzat alatt penészedni fog (ami komoly betegségekhez vezethet).
2021. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Elválik*
2021. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy hosszú távon nem jó ez, na de 1 hétig se bírja ki penészedés nélkül? Nem hónapokig hagynám így, de most pont nem jó nekem, de jövő héten ráérek és ott tudom hagyni az autót.
2021. júl. 19. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hetet simán kibír.
2021. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!