Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat VI 1.9 tdi...

Volkswagen Passat VI 1.9 tdi Diesel 2007 vagy Mazda 3 2008-ast választanátok inkább? Osszességében melyik jobb választás?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, hogy kemény traileres hiénával van dolgunk, igazi badass :D Valahogy mégse a B6-ok állnak az út szélén mindenhol.

Mi a vélemény a BMW-kről?

2021. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha rothadó dög tetején ücsörögsz, szerinted mi fog odamenni hozzád? A dögevő hiéna vagy Fluttershy az én pici pónimból?

Hiába fikázod a kiszállós autószerelő munkát. Attól még én fogok megèlni belőled. Mert képtelen vagy hallgatni a jó szóra és megbízható autót venni.

2021. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hm, valahogy emberek millióinak esete nem ezt bizonyítják...

Nekem aztán nem fogsz kéziféket javítani az út szélén, abban biztos lehetsz

Továbbra is kérdezem mi a véleményed a BMW-kről szakikám

2021. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ellentétben veled, nekem nincs márka fétisem. Minden gyártónak vannak jól sikerült és szarul sikerült modelljei. A b6 egy fostömlő. Ezen nincs mit szépíteni. De ettől még nem írom le a márkát, mert vannak nagyon jó autóik szuper motorral. Ugyanez a véleményem a bmw-ről. Több rossz autót gyártanak mint jót, de ettől még nem írom le az egész márkát.
2021. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincsen márkafétisem. Pusztán tisztában vagyok vele, hogy túlzol. A B6 egy jó autó. Semmivel sem rosszabb, mint a vele egykorú hasonló kategóriájú utazó szedánok.

Az más kérdés, hogy sok a szemét itthon, de az nem az autó hibája. A hülyék megveszik a háromszor tekert órás extaxi/céges autókat, aztán csodálkoznak kihullik alóluk. De ez igaz a többire is.

2021. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na pont ezért nem vettem végül VW Passatot. 10/9 tekergetett. Ráadásul a szervíz egy vagyon.
2021. júl. 21. 07:59
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem csak azokat tekergetik és nem csak azoknak egy vagyon a szervizelése
2021. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!