Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » GreenGo vagy a MOL Limo éri...

XXNeonSmashXx kérdése:

GreenGo vagy a MOL Limo éri meg jobban hosszabb távra?

Figyelt kérdés

Általánosságban is kíváncsi vagyok ki melyiket preferálja. Én mindkettőt próbáltam, mindegyiknek van előnye és hátránya.

Most például hétvégi 2 napos túrát tervezünk. Budapest-Paks-(Esetleg Siófok)-Budapest. Tesóimmal látogatnánk meg anyumékat, valószínűleg eUP-ot bérlünk ki, de ha van szabad Skoda CityGO akkor az még jobb lenne a 2x hatótáv miatt. Ha nincs, akkor eUP, de ugye a napi bérlés hiába olcsóbb a GreenGonál pár száz forinttal, a Limonál ingyenes a töltés út közben. A limo viszont +100 km után plusz km díjas. Szóval nehéz eldönteni melyik a jobb választás :D



2021. aug. 2. 17:53
A kérdező szavazást indított:
GreenGo
MOL Limo
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Mol limo.

Vannak benzines autók és akkor nem kell a töltéssel szarakodni.

2021. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A benzines nálam nem opció :D

Miért, tankolni már nem is kell? úgy mondod, mintha a benzines végtelen km-t menne...

Csak mert kevesebbszer kell megállni a benzinkúton, attól még nem jobb..

2021. aug. 2. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Inkább egyszer sem kell megállni a benzinkúton.

Elektromossal meg majd szívhatsz orrba-szájba.

2021. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor számold ki! Amelyikkel jobban kijössz árban, azzal menj! A kilométerdíj miatt így látatlanban azt mondanám, hogy valószínűleg a GreenGo-val jobban fogtok kijönni a Limo 47 forintos kilométerdíja miatt, még töltés mellett is.
2021. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

#2 Fúúj benzin. Füst, büdös, mind meghalunk, Greta Thunberg.

Remélem nem ítélsz el, mert én a sátán üzemanyagával hajtott autóval járok, egy dízellel.😱😱

2021. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 hát egyébként a benzin meg a dízel motor is jó találmány volt 100 évvel ezelőtt... így, hogy vannak elektromosak, nekem már nem esik jól az sem, ha a piros lámpánál kell várakozni, amikor apám benzines kocsijával megyek.. inkább szívok a töltéssel, ha hozzátudok tenni a valamivel tisztább jövőhöz.
2021. aug. 3. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Most az, hogy benzines vagy villanyautóval mész autópályán, majdnem mindegy. Ha ennyire nagy eco arc vagy, akkor vonattal kéne menned.
2021. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Körülbelül annyit számít, mint hogy reggel kalszulás kávét iszol ami alumínium és műanyag szemétből termel relatív sokat, vagy pedig szemes kávét veszel és elkomposztálod a zaccot, kidobod az alumínium csomagolást. Van közte különbség, de világmegváltáshokz kevés. Ha a te lelkiismeretedet rendbeteszi...
2021. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül benzines limoval mentem. (és akkor már merci A osztályt választottam..:/ )
2021. szept. 29. 15:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Egy ilyen, viszonylag új Merci még így is sokkal környezetbarátabb, mint azok a 15-25 éves autók, amikkel az ország többsége (így sajnos mi is) kényszerül napi szinten közlekedni.
2021. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!