Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvegyem-e az autót vagy...

Megvegyem-e az autót vagy sem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretném nemsokára megvásárolni az első autóm és egy Skoda Octavia, vagy egy RS változatban gondolkodok. Szívem szerint az RS-t venném meg, bár az egy kicsit drágább az én pénztárcámnak, de még azt mondom össze tudnám rá szedni a pénzt. Megéri-e a nagyobb kiadás? Értem én, hogy azt szokták mondani, első autónak azt kell megvenni amit szeretnél, hogy nyugodtan tudj aludni, de logikusan átgondolva annyi pénzt nem szívesen áldoznék rá amibe kerül. Esetleg akik jártak hasonló cipőben, azok megoszthatnák a tapasztalataikat e téren.
2021. aug. 3. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
az kell neked, friss jogsival 200 lo.. majd a hirekben talalkozunk
2021. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

az a mondás járja, hogy 6 havi jövedelmednél többet nem érdemes autóra költeni alapesetben

most nyilván, ha mondjuk eltartanak, akkor itt lehet nyújtózkodni valamennyit, de alapvetően ez egy jó referenciapont

2021. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha már a vételárral is gond van, felejtsd el az RS-t. Az ilyen sport modellek mindig drágább fenntartásúak, mint az alap modell
2021. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Inkább egy sima Octavia első autónak.

Hidd el nem olyan rossz az elsőnek.

2021. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!