Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Érdemes használt téli gumit...

Érdemes használt téli gumit venni? Nem sokat használom az autót nyáron is keveset megyek vele, télen meg pláne. Pénzem nincs újat venni. Megvegyem-e a gumisnál az általa még használhatónak mondott gumit?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 15:33
 1/5 dirtboy ***** válasza:

egy téligumi kb 6évig megfelelő,utána már nem olyan biztonságos hiába nincs lekopva.

a gumis lehet rád sóz egy 3évest féláron aztán 3év után vehetsz megint és ugyan ott vagy mint ha most vennél újat és használnád 6évig.

egyébként olcsót kell venni.

én is úgy mond gagyi gumit használok mert nekem bőven megteszi,nem megyek sok kilométert,nem is nagyon kanyargós úton járok,higgadtan is vezetek havat meg ritkán látok.

szóval nekem bőven jó az olcsóbb is csak új legyen.

2015. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Érdemes használtat venni. De neked 4 évszakos való,ha alig mész a kocsival. Ha elkap a rettenetesnagy hóvihar feldobsz egy hóláncot.
2015. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs jobb, akkor megteszi ez is, igen. Mindenesetre a 4 évszakosnál minden jobb, akkora sóher senki nem lehet, hogy 4 évszakosat vesz, ráadásul használtam, mint itt ajánlgatja valaki.
2015. nov. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az új 4 évszakosak már tényleg minden évszakban jók:

[link]

2015. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!