Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvegyem az autót?

Megvegyem az autót?

Figyelt kérdés
Még nyáron megnéztem egy Ford Oriont, ami 84-es évjáratú 1.6-os Ghia motoros, nagyon jó állapotú, akkor nem tudtam elhozni, mivel 300 ezret kértek érte, most viszont már látom, hogy folyamatosan viszi le az árát, hónapokkal ezelőtt 250-re, mostanra már 150 ezret kér érte. Nagyon meg is örültem, szerintetek elvigyem, ha ugyebár jó állapotú? Ennyire nincs kereslet régi autókra? Több ilyet látok.
2017. márc. 24. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire szeretnéd használni :)

Szép autó az tény, mármint ha jól néz ki a külseje is...

Alaposan meg kell nézni nem-e rohad, menni vele egy kört, hogy megy-e rendesen a motor.

2017. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

"mostanra már 150 ezret kér érte"


A régi autókra? Ennyiért a 95-98 közötti Swiftek között is válogathatsz, talán kevésbé rozsdásodnak és több hozzájuk az alkatrész, mint egy kb. velem egykorú Fordhoz.

(a Ghia felszereltségi szint, az 1.6-os meg a CVH motor lehet)

2017. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért van különbség egy Swift és egy Orion között....


Mármint úgy értem az Orion még vérbeli autó volt :)

manapság már elég ritka...

míg a swift egy tömegautó, milliószámra rohangálnak az utakon


ezért is lenne jó tudni, hogy mire akarja használni a kérdező

hétköznapi kocsinak valóban nem való

de egy másodlagos néha előveszem és megyek vele meg javítgatom autónak tökéletes...


fateromnak volt egy 1978-as Ford Granadája amikor kisgyerek voltam, de szétbarmolta :(

mit meg nem adnék ha most meglehetne és azzal furikázhatnék néha

2017. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindennapos használatra már nem érdemes. De ha csak arra akarod hogy alkalmanként mész vele egy kicsit, meg néha javítgatod, szépíted, elmész veterán találkozókra, mert lassan már oda való lesz, arra tökéletes, persze ha valóban jő szőrben van a gép.
2017. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!