Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 1.4 katalizátor?

Golf 4 1.4 katalizátor?

Figyelt kérdés

2 hónapja vettem az autót olajat mint álltalában kajálta.

A motort kivettük teljes generál volt nem kis pénzért úgy, hogy java részt magam csináltam kb csak a hengerfejet vittem szakihoz.

Az auto azonban nem megy úgy ahogy kellene torpan hol megy hol nem kivettük a katalizátort szemrevételezésre és akárhogy forgatom fényfelé nem látok át rajta nyilván eldugulhatott. Jelenleg ha be rakok a helyére egy csövet kb 1-2 hónapig amig tudod venni alá másikat nem lesz baja a frissen generálozott motornak kisebb kipufogo ellenállás miatt esetleg.


2021. aug. 6. 10:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és a katalizátor előtt mér a szonda így az nem befolyásolja elvileg a mérést annak hiánya legalábbis ugy tudom.
2021. aug. 6. 10:57
 2/8 anonim ***** válasza:

te csínáltad amotorfelújítást?


De akkor hogy hogy ilyen baromságot kérdezel itt?


Ne hanukázz már:D

2021. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy 1.4 es motort nem nagy dolog csapágyazni szimeringezni meg gyűrüzni nincs sok éves tapasztalatom ez amugyis amolyan gyakorlós autónak lett véve ezt vedd figyelembe.
2021. aug. 6. 11:25
 4/8 A kérdező kommentje:
És az első sikerélmény mivel beindult nagyon szépen jár és csendes.
2021. aug. 6. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert meglepő ba valaki ilyen régebbi motort felujit. Neten minden segítseg megtalalhato. Ahhoz nem kell gépmuhely hogy valaki csapagyat csereljen vagy tömítést stb.
2021. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz tényleg nem kell, viszont egy csapágyazás messze nem felújítás.

Másfelől meg dicsexik itt a pancser, hogy szépen jár, közbe meg nincs ereje és torpan. Nem érzed a paradoxont?

2021. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudod ki a pancser te szerencsétlen, mit gondolsz te magadról?

Szájba is kell rágni, hogy pontosan mit csináltam azon a motoron?

De tudod mit nem is érdekel a katalizátort kicseréltem és minden jó lett. Az ilyen emberektől kell távol maradni mint te egyből egy szerencsétlen az illető ha netán tájékozódna vagy tanulna.

2021. aug. 9. 06:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell az esti mese. Mást etess a kamu dumáddal.
2021. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!