Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha két autóm van pár hétig,...

Ha két autóm van pár hétig, az jelent valami extra költséget?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni az autóm, viszont elég konkrét elképzelésem van arról, hogy milyet szeretnék helyette (évjárat, kivitel, motor, felszereltség, szín, stb). Jelenleg 1 db olyan autót találtam a neten, ami ezeknek mind megfelel, és ki tudja mikor lesz egy másik pontosan ugyanilyen még eladó. Szóval meg szeretném venni, viszont a jelenlegi autóm még nem vitték el, mivel még csak 2 napja hirdetem. Ha egyszerre két autóm van, az jelent valami extra költséget? Nyilván max ilyen 2-3 hétig lenne kettő, ennyi idő alatt bőven elviszik a másikat, szóval nem arra gondolok, hogy két autót tartanék fenn évekig.
2021. aug. 7. 04:24
 1/10 anonim ***** válasza:
A második autóra nem érvényes a bónusz/málusz besorolás és lakosági kedvezményes parkolás is eltérhet.
2021. aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megtartod, akkor sem lesz túl sok extra költség. Csak a kötelező biztosítás.
2021. aug. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A második kocsira is fizeted a biztosítást, ami - lévén hogy van már egy - többe fog kerülni átmenetileg.
2021. aug. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem sokkal kerülhet többe csak abból kifolyólag, hogy második.

Nálunk édesanyám az én autóm üzembentartója, én a tulajdonos. 18 vagyok, Pestmegye. Most kötöttük a második éves biztosítást, 51e ft. Anya autójára 40 valamennyi. Szerintem ez nem egy rossz ár, tekintve, hogy haverjaimnak mennyibe kerül a biztosítás.

2021. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó az attól is függ, milyen romod van.
2021. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5, na igen. Az enyémre 20 ezer, 4 éves.
2021. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Tetszik a hozzáállásod, az én "romom" egy önerőből finanszírozott 2008-as Fiesta. 1.4-es, Ghia felszereltséggel. Csak két évvel fiatalabb az első autóm, mint a magyar átlag autó állomány.
2021. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És miután eladtam a régit (amin most van bónuszom), akkor a bónuszt át lehet vinni utána az újra?
2021. aug. 7. 08:37
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Valahogy át lehet, de erről kérdezd a biztosítódat.

2021. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


Vagy inkább egy biztosítási alkuszt. Ő elintézi a biztosító váltást is, ha máshol jobb árat kapsz.

2021. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!